Держдеп США призначив спецпредставника по Україні

Державний департамент США призначив своїм спеціальним представником по Україні колишнього посла при НАТО Курта Волкера. Про це пише Reuters, з посиланням на радника держсекратаря США Роберта Хаммонда. Про Волкера відомо, що він був кар’єрним дипломатом, який виконував обов’язки постійного представника в НАТО за президентства Буша та Обами. На даний час він є експертом з питань зовнішньої політики та національної безпеки в Інституті міжнародного лідерства Маккейна в Університеті штату Арізона. Посада спецпредставника з питань України в Держдепартаменті США створена вперше. Раніше питання України в американському зовнішньополітичному відомстві займалася помічниця держсекретаря у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд.

Борислав Розенблат: комітет схвалив подання генпрокурора

Комітет Верховної Ради схвалив подання генерального прокурора України Юрія Луценка щодо зняття недоторканності, затримання і арешту народного депутата від БПП Борислава Розенблата. Комітет вважає, що згадане подання є законними, вмотивованими, достатніми і обґрунтованими. «Висновки будуть відправлені голові «Верховної Ради» і розглянуті Верховною Радою в установленому законом порядку», — зазначив в.о. голови регламентного комітету парламент Павло Пинзеник. Жоден з членів комітету не виступив проти цих рішень, але троє з них утрималися під час голосування щодо схвалення можливого затримання та арешту Розенблата. Нагадаємо, що сьогодні ГПУ показала відеодокази хабаринцтва Розенблата, який заявив що вони змонтовані, причому за велику суму бюджетних коштів. Утім, він стверджує, що готовий бути арештованим і доводити свою правоту у суді, а на засідання парламенту, на якому буде вирішуватися його доля, обіцяє принести свої паспорти.

Програма «Здоров’я»: безкоштовні медикаменти

Всього три дні реалізації програми «Здоров’я» в міській клінічній лікарні №11 і вже більше 40 ургентних хворих отримали безкоштовні медикаменти. Поки що така можливість є у пацієнтів 1 і 11 лікарень. 7 липня міський голова Геннадій Труханов проінспектував якість реалізації програми.

Школа №76: облагородження території

Крім того, мер Одеси Геннадій Труханов поспілкувався з директором школи №76, яка звернулася з проханням очистити територію навколо навчального закладу. Міський голова доручив представникам профільних департаментів зайнятися цим питанням і вже до нового навчального року привести територію в належний вигляд.

Легендарному фільму «Вертикаль» — 50!

На Одеській кіностудії відбувся ювілейний вечір, присвячений 50-річчю легендарної картини «Вертикаль». Для режисерів фільму Станіслава Говорухіна та Бориса Дурова ця кінострічка стала дебютом у великому кіно. Саме після виходу «Вертикалі» почалась і широка популярність Володимира Висоцького. Гості творчого вечора мали можливість переглянути стрічку на великому екрані, дізнатися про цікаві факти з історії її створення, а також сфотографуватися в спеціально обладнаній кінематографічними реквізитами фотозоні.

Комментарии закрыты