Войцех Бальчун: відставка за особистими обставинами

Голова ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун подав у відставку за особистими обставинами. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабміну. Також на засіданні Кабміну призначили тимчасово виконуючим обов’язки керівника «Укрзалізниці» Євгена Кравцова.

Міська влада: спільне вирішення проблем

Після акції проти жорстокого поводження з тваринами, яку підтримали десятки одеситів, міська влада запросила зоозахисників зустрітися та конструктивно обговорити ті проблеми, що постали перед Одесою. Як зазначають учасники, зустріч пройшла дуже продуктивно і перші кроки співпраці вже намічені.  Крім цього нарешті розглянули такий важливий для нашого міста проект — створення муніципального притулку для тварин. Слід зазначити, що справа про умови утримання коня, який нещодавно впав знесиленим посеред вулиці, вже набула досить гострого характеру. Але боротьба із жорстокістю по відношенню до тварин не припиняється. У планах — ще одна зустріч зоозахисників із міським головою та прийняття остаточних рішень на захист братів наших менших.

Приймемо, підтримаємо: гранти від благодійного фонду Карітас

Внаслідок конфлікту на Сході України внутрішньо переміщені особи стикаються із серйозними фінансовими проблемами. Стратегія виживання в складних умовах для багатьох таких людей – це пошук роботи, самозайнятість, відновлення чи започаткування власної справи. Як отримати фінансову допомогу для професійної  перепідготовки та для підтримки бізнесу — про це йшла мова на інформаційній зустрічі благодійного фонду «Карітас Одеса» з переселенцями з зони АТО 9 серпня.

Комментарии закрыты