Мер Одеси зустрівся з грузинським консулом

У цьому році 26 травня Грузія відзначить 100-річний ювілей створення Першої Демократичної Республіки. З приводу тієї знаменної дати, 12 березня в Одеській міській раді відбулася зустріч мера Одеси Геннадія Труханова з консулом Грузії в нашому місті – паном Торніке Берекашвілі. Сторони обмінялися люб’язностями, а консул подякував главі міста за активну і плідну роботу пов’язану з культурним та соціальним життям грузинської діаспори в Одесі.

В мерії розказали про економію коштів завдяки роботам з енергомодернізації

12 березня відбулась чергова апаратна нарада в мерії. На нараді розглядали ряд важливих питань. У ході доповіді по цільовим програмам міста директор департаменту економічного розвитку Сергій Тетюхін розповів про економію коштів завдяки роботам з енергомодернізації.  Він зауважив, що мова йде про попередні цифри, підготовлені згідно з протокольним дорученням Одеського міського голови. Нагадаємо, що в 2017 році був проведений ремонт 5,2 км теплотрас на вулицях Пастера, Мечникова та Базарній.

Міський бюджет: надходження субвенцій

Державні субвенції на виплати пільг та житлових субсидій не покривають потреб одеських родин. Про це сьогодні, під час апаратної наради у мерії, повідомила віце-мер Світлана Бедрега. За словами Бедреги, станом на 1 березня, Департамент фінансів засвоїв 88% річних державних призначень на виплати пільг та житлових субсидій. Також чиновниця зауважила, що аналогічна ситуації зберігається по всій країні.

В Одесі пройшов конкурс юних музикантів «Крок до успіху»

З 9 до 11 березня проходив 7-й міський конкурс юних музикантів «Крок до успіху». Юні таланти Одеси та регіонів України представляли свою майстерність в трьох номінаціях: «солісти-піаністи», «композиторська творчість» і «соліст з оркестром». В конкурсі цього річ брали участь майже 90 дітей у віку від 6-ти до 16 років В неділю ввечері в філармонії відбулось нагородження переможців та гала-концерт лауреатів.

Комментарии закрыты