Представники корпорації Mitsubishi відвідали мерію Одеси

Одеська влада продовжує налагоджувати зв’язок з іноземними партнерами і корпораціями. 13 жовтня гості з Японії, представники корпорації Mitsubishi, відвідали мерію Одеси де обговорили майбутні інвестиції та обмін досвідом заради таких великих проектів, як надземне метро, оновлення залізниці, будівництво паркінгів — та інші.

На морвокзалі відкрили меморіальний знак до 100-річчя загибелі моряків

На Одеському морському вокзалі 13 жовтня, до 100-річчя загибелі українських моряків на ескадреному міноносці «Лейтенант Зацаренный», відбулось відкриття меморіального знаку. У 1917 році із завданням доставити на нинішній острів Зміїний команду та засоби для відновлення поста та радіостанції судно вийшло з Одеси і підірвалось на німецькій міні поблизу острова. Тоді загинуло 44 людини, серед яких був і командир корабля. Сьогодні, після урочистого відкриття знаку, за традицією відбулась церемонія спуску вінка пам’яті в море. Директор Музею морського флоту України зазначила, що дуже важливо, що адміністрація Морського порту міста знайшла можливість відзначити таку важливу для Одеси річницю.

Приклад Каталонії: хто наступний?

Право нації на самовизначення — один з основних принципів міжнародного права. Декілька тижнів тому каталонці на весь світ заявили про те що мають домогтися своє незалежності. Перемога іспанського регіону, нехай навіть часткова, може запустити такий процес і в інших країнах ЄС, надихнувши бунтарські регіони. Яких «драконів» сепаратизму в Європі може розбудити минулий референдум в Каталонії — дивимось далі.

ЮНЕСКО: шкідливе цвітіння водоростей

Протягом 12-16 жовтня океанографічна комісія ЮНЕСКО випустить перше в історії керівництво щодо зростаючої проблеми шкідливого цвітіння водоростей, яка загрожує установкам з опріснення морської води. Презентація відбудеться на Всесвітньому конгресі Міжнародної асоціації з проблем опріснення води в Сан-Пауло, Бразилія.

Комментарии закрыты