Мінсоцполітики підтримує Одесу у приєднанні до ініциативи ЮНІСЕФ

Одеса — місто, яке безперервно бере участь в багатьох міжнародних конкурсах. Підтримка чергової ініціативи міської влади Міністерством соціальної політики України — ще один результат другого форуму «Багатодітна сім’я України». Одеса бере участь в конкурсному відборі муніципалітетів України для приєднання до міжнародної ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», яка реалізується дитячим фондом ЮНІСЕФ. Про це стало відомо в ході форуму «Багатодітна сім’я України». «Це п’ять континентів, більше 3000 муніципальних округів по всьому світу, які беруть участь. Це унікальна ініціатива, яка підтримує дітей і сім’ї. Це те, на що робота Одеського муніципалітету і була спрямована в останні роки. І нам дуже приємно, що Одеса потенційно може стати одним з провідних лідерів в цьому напрямку», — наголосила присутня на форумі заступник міністра соцполітики України Олександра Чуркіна.

ОНАХТ зібрала школярів на Food quest

Одеська національна академія харчових технологій знову дивує різноманітністю заходів для абітурієнтів та студентів. 12 травня в парку Перемоги студенти та викладачі академії влаштували справжній Food quest для школярів — з 11 локаціями й незвичайними завданнями.

В Одесі відзначили День Єрусалима і 70 років Держави Ізраїль

13 травня в Одесі святкували День Єрусалима. Організатором свята став Ізраїльський культурний центр в Одесі при посольстві Держави Ізраїль в Україні. У програмі були віртуальна екскурсія по Єрусалиму, різноманітні майстер-класи, зустрічі в стилі TED з ізраїльськими спікерами, місто ремісників, виступи танцювальних і музичних колективів, а також розіграш авіаквитка в Ізраїль від провідної української авіакомпанії. Цього року святкування було присвячене також 70-річчю незалежності Держави Ізраїль.

Трамп в форматі відеозвернення привітає нове посольство в Єрусалимі

У понеділок, 14 травня, Дональд Трамп виступить на церемонії відкриття нової будівлі посольства США в Єрусалимі в форматі відеозвернення. «Президент звернеться до аудиторії по відеомосту», — заявив посол США в Ізраїлі Девід Фрідман. При цьому він не уточнив, чи буде це пряме включення або записане звернення. У п’ятницю, 11 травня, американська дипломатична місія завершила роботу в Тель-Авіві і повернеться до роботи вже в новій будівлі в Єрусалимі. Нагадаємо, що в грудні 2017 року Трамп прийняв рішення про перенесення американського посольства з Тель-Авіва до Єрусалиму, визнавши місто столицею Ізраїлю.

Комментарии закрыты