Співробітництво між Чехією та Одесою

Співробітництво нашого міста з Чехією у галузі міського транспорту продовжується. 15 травня в мерії пройшла чергова зустріч, на якій обговорили можливість спільного виробництва нових трамваїв — та інші потенційні напрямки співпраці.

В Одесі з’явиться центр реабілітації для особливих дітей 

Уже кілька років в Україні впроваджується інклюзивна освіта. Всього в нашій країні живе до 700 тисяч дітей з порушеннями психофізичного розвитку — однак тільки 10% з них в 2017 році змогли відвідувати звичайні класи. Саме для цього, Кабінет міністрів видав постанову про відкриття по країні інклюзивних-ресурсних центрів, у яких з особливими дітьми проводитимуть роботу, щоб вони могли отримувати освіту з усіма і швидко адаптуватися в школі. Про створення першого такого центру в Одесі — наш наступний сюжет.

Рада врегулювала управління майновими правами у сфері авторського права

Парламент підтримав у другому читанні законопроект №7466 «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і суміжних прав». За документ проголосували 246 депутатів Ради.  «Проект акта розроблено з метою реформування системи колективного управління майновими правами суб’єктів авторського права і суміжних прав та запобігання незаконній діяльності організацій колективного управління», — наголошується в пояснювальній записці.  Зокрема, в документі визначається процедура акредитації організацій колективного управління.  Так, зараз в Україні здійснюють діяльність 19 організацій колективного управління, які збирають, розподіляють і виплачують винагороду за використання об’єктів авторського права і суміжних прав.

Хуг: вогонь у відповідь також є порушенням мінських домовленостей

Вогонь у відповідь також є порушенням домовленостей про припинення вогню на Донбасі.  Про це на брифінгу заявив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг. Крім того, Хуг підкреслив, що відповідальність за припинення бойових дій лежить не на спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ, а на сторонах конфлікту. За словами заступника голови, серед причин, зокрема, близьке розміщення позицій до Донецької фільтрувальної станції, а також наявність важкого озброєння, яке розміщене в безпосередній близькості від цього об’єкта.

Курт Волкер зустрівся з Сергієм Наєвим на Донбасі

Командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв зустрівся на Донбасі зі спецпредставником США в справах України Куртом Волкером. Про це повідомляє прес-центр Операції об’єднаних сил. Поблизу лінії розмежування Командувач ОС ознайомить високого гостя з військовою та гуманітарною складовими операції. Сторони обговорять безпекову ситуацію на Донбасі та обміняються думками щодо шляхів мирного врегулювання конфлікту, зазначено в повідомленні.  З початку проведення операції Об’єднаних сил це перша зустріч Командувача зі спецпредставником державного департаменту США. Який 14 травня прибув на Донбас.

Комментарии закрыты