Путін-Трамп: у Гельсінкі розпочалась зустріч, на яку чекав весь світ

Історична зустріч між президентами США та Росії Дональдом Трампом і Володимир Путіним розпочалась у Гельсінкі із запізненням. Першим слово взяв Путін, він заявив, що між ним та Трампом продовжуються постійні контакти, і наразі настав час докладно поговорити про двосторонні відносини і больові точки у світі, яких доволі багато. У свою чергу американський президент привітав Путіна з успішним проведенням Чемпіонату світу з футболу.

Особливості тренувань Sea Breeze 2018-го року

Багатонаціональні навчання «Сі Бриз» проводяться на території України з 1997 року. Співорганізаторами виступають Україна та Сполучені Штати Америки. Чим відрізняються цьогорічні тренування і як американські колеги оцінюють прогрес українських військових?

Красна доріжка 9-го Одеського міжнародного  кінофестивалю

Майстер-класи, ексклюзивні покази, кіно зі всіх куточків світу й атмосфера творчості — Одеський міжнародний кінофестиваль в самому розпалі. На Потьомкінських сходах вже встигли показати німе кіно в супроводі симфонічного оркестру, майстер-клас дав гість кінофестивалю Ерік Робертс, відвідувачі фестивалю подивилися перші фільми-претенденти на головний приз фестивалю — статуетку Золотого Дюка.

Вступна компанія ОНАПТ: успішний вибір уже сьогодні

З 12 липня в Україні розпочала роботу вступна компанія до вищих навчальних закладів. Одеська національна академія харчових технологій запрошує всіх охочих отримати якісну сучасну освіту за європейськими стандартами.

Комментарии закрыты