В Софії відкривcя саміт країн-членів Євросоюзу

У четвер в Софії відкривcя саміт країн-членів Євросоюзу, і головною темою стала геополітика. Дискусії були про перспективи вступу в ЄС країн, розташованих на західних Балканах. Єврокомісія має намір активніше просувати ідеї об’єднання в цьому регіоні, який колись називали «м’яким підчерев’ям Європи». Але цим повістка саміту не вичерпалась. Тема порятунку домовленостей щодо іранського атому також була обговорена, і рішення Трампа вже зазнало критики з боку Дональда Туска, голови Євроради.

«Людина з золотою рукою» 1173 рази була донором

81-річний австралієць Джеймс Харрісон востаннє в своєму житті здав кров. Він робив це протягом 60 років і був першим і найзнаменитішим учасником австралійської програми допомоги матерям з негативним резус-фактором і їх дітям. У підлітковому віці Джеймс Харрісон переніс операцію з видалення легені; йому зробили переливання крові. Після цього він дав собі обіцянку, що обов’язково буде жертвувати кров сам, і регулярно здавав її в австралійському відділенню Червоного Хреста з 18 років. У пресі Джеймса Харрісона прозвали «людиною з золотою рукою», але сам він не вважає себе героєм. За своє життя він здав кров 1173 рази, а з його плазми виробили близько трьох мільйонів доз препарату, який рятував життя немовлят.

В Одесі відбувся Шостий фестиваль ветеранських хорів

Ушосте в Одесі пройшов фестиваль хорових колективів ветеранів війни та праці. В цьому році він мав назву «Пісні миру, весни і любові». Саме такі пісні —  про мир, весну та кохання — звучали 16 травня в Одеському будинку офіцерів. Традиційно фестиваль відбувся при підтримці Почесного громадянина Одеси та Одеської області Сергія Гриневецького. У фестивалі взяли участь Зразковий хор ветеранів війни та праці під керівництвом Валентини Ульяш, хор «Біла акація», Муніципальний жіночій хор «Бойові подруги», камерний хор благодійного фонду Хесед, Зразковий хор «Райдуга» з Овідіополю, Народний хор ветеранів «Надія» з Чорноморську. Усього під час соціально-культурної акції співали приблизно 200 людей, для яких пісня — це і життєвий стимул, і підтримка.

Турперехід привчає до здорового способу навчання, — ОНАХТ

В Одеській національній академії харчових технологій панує здоровий спосіб життя. Уже який рік поспіль туристичні переходи та забіги залучають дедалі більше студентів, де привчають молоде покоління до здорового навчання. Дбайливе ставлення до власного здоров’я – це досить актуальна проблема сучасного суспільства, адже здоров’я – певно, найголовніша суспільна цінність. Проте не всі люди достатньо проінформовані про здоровий спосіб життя, а деякі свідомо цим нехтують. Тому Одеська національна харчова академія з першого курсу привчає своїх учнів до здорового способу навчання і залучає до туристичних переходів та забігів.

Комментарии закрыты