В Софії відкривcя саміт країн-членів Євросоюзу

У четвер в Софії відкривcя саміт країн-членів Євросоюзу, і головною темою стала геополітика. Дискусії були про перспективи вступу в ЄС країн, розташованих на західних Балканах. Єврокомісія має намір активніше просувати ідеї об’єднання в цьому регіоні, який колись називали «м’яким підчерев’ям Європи». Але цим повістка саміту не вичерпалась. Тема порятунку домовленостей щодо іранського атому також була обговорена, і рішення Трампа вже зазнало критики з боку Дональда Туска, голови Євроради.

Трамп «анонсує» додаткові санкції проти Росії через ракети

Президент США Дональд Трамп доручив підготувати план введення додаткових санкцій проти Росії через порушення Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності. Президент також зобов’язаний подати список таких осіб, в тому числі високопоставлених політичних фігур уряду Російської Федерації. Доповідь повинна бути представлена в незасекреченій формі.

Мажоритарна система чи закриті партійні списки? Чого воліють одесити

Мажоритарна система чи закриті партійні списки? Українські 50:50 потребують змін, з цим погоджуються всі. Але змін в яку сторону — тут громадяни розходяться в думках. Дехто зазначає: проблема полягає не в тому, за якою системою в Україні обирають парламент, а в тому, як саме живе країна. І не останнє місце в цьому списку займає нескінченна корупція. Чимало спікерів наголошують: ситуація в країні зміниться на краще винятково з приходом нового покоління.

Турперехід привчає до здорового способу навчання, — ОНАХТ

В Одеській національній академії харчових технологій панує здоровий спосіб життя. Уже який рік поспіль туристичні переходи та забіги залучають дедалі більше студентів, де привчають молоде покоління до здорового навчання. Дбайливе ставлення до власного здоров’я – це досить актуальна проблема сучасного суспільства, адже здоров’я – певно, найголовніша суспільна цінність. Проте не всі люди достатньо проінформовані про здоровий спосіб життя, а деякі свідомо цим нехтують. Тому Одеська національна харчова академія з першого курсу привчає своїх учнів до здорового способу навчання і залучає до туристичних переходів та забігів.

Комментарии закрыты