Мер Одеси заклав капсулу на місці будівництва естакади, що продовжить Трасу здоров’я до 16 ст. Фонтану

Траса здоров’я з’явилася в Одесі в 1960 році і до цього дня є найпопулярнішим місцем для занять спортом і прогулянок. Мерія Одеси вирішила не обмежуватися існуючим маршрутом траси від Ланжерона до Аркадії, а продовжити дорогу до 16-ї станції фонтану за допомогою естакади. 18 квітня на 10 станції Фонтану, на честь цієї події, мер міста Геннадій Труханов заклав капсулу на місці будівництва.

Є надія, що море відійде, — віце-мер Рябоконь

Після шторму, який пройшов на початку квітня, цілі ділянки пляжів на одеському узбережжі пішли під воду. У соціальних мережах та ЗМІ публікувалися відео, де було видно, що море б’ється об опорні стіни. Ситуацію прокоментував заступник мера Петро Рябоконь, чиновник запевнив одеситів що поки бити на сполох рано.

Юрій Бойко про провокації у Києві

За останні роки заходи, присвячені подіям Другої світової війни, перетворились на низку провокацій. Не обійшлось без конфлікту і в Києві. Про подробиці сутички біля пам’ятника генералу Ватутіну та плани Юрія Бойка звернутись до Нацполіція — далі в сюжеті.

Клініка Святої Катерини бере участь у проекті «Тижні добрих справ»

З 15 квітня по 10 червня в Одесі проходять «Тижні добрих справ». Вже п’ятий рік поспіль учасником проекту є Клініка Святої Катерини. Одесити можуть отримати професійну первинну медичну консультацію сімейного лікаря. А також рекомендації щодо способу життя та лікування.

Дитяча музична школа № 1 відзначає 95-річчя

В цьому році дитяча музична школа №1  відзначає свій 95-й день народження. Серед імен, що прославили заклад — видатний піаніст 20 сторіччя Еміль Гілельс, професор Людмила Гінзбург, маестро шовкові пальці – піаніст Сергій Терентьєв та багато інших відомих музикантів. Спираючись на найкращі традиції та досягнення світової музикальної спадщини,  української національної культури колектив школи продовжує готовити учнів на високому професійному рівні. В ці дні до ювілею школи проходять звітні концерти всіх шести відділів. Наша знімальна група побувала на концерті фортепіанного відділу.

Комментарии закрыты