Мер Одеси заклав капсулу на місці будівництва естакади, що продовжить Трасу здоров’я до 16 ст. Фонтану

Траса здоров’я з’явилася в Одесі в 1960 році і до цього дня є найпопулярнішим місцем для занять спортом і прогулянок. Мерія Одеси вирішила не обмежуватися існуючим маршрутом траси від Ланжерона до Аркадії, а продовжити дорогу до 16-ї станції фонтану за допомогою естакади. 18 квітня на 10 станції Фонтану, на честь цієї події, мер міста Геннадій Труханов заклав капсулу на місці будівництва.

На Ланжеронівській з’явилась пам’ятна дошка на будівлі, де знаходилась канцелярія Рішельє

Щороку 18 квітня відзначається Міжнародний день пам’яток і визначних місць. І саме в цей день на вулиці Ланжеронівській урочисто відкрили пам’ятну меморіальну дошку для позначення місця, де з 1803 по 1814 знаходилась канцелярія одеського градоначальника герцога де Рішельє.

Клініка Святої Катерини бере участь у проекті «Тижні добрих справ»

З 15 квітня по 10 червня в Одесі проходять «Тижні добрих справ». Вже п’ятий рік поспіль учасником проекту є Клініка Святої Катерини. Одесити можуть отримати професійну первинну медичну консультацію сімейного лікаря. А також рекомендації щодо способу життя та лікування.

Юрій Бойко про провокації у Києві

За останні роки заходи, присвячені подіям Другої світової війни, перетворились на низку провокацій. Не обійшлось без конфлікту і в Києві. Про подробиці сутички біля пам’ятника генералу Ватутіну та плани Юрія Бойка звернутись до Нацполіція — далі в сюжеті.

В Одесі стартує сезон мотоперегонів

У найближчі дні в Одесі пройдуть заходи з нагоди старту нового сезону мотоспорту. Про це в ході прес-конференції в прес-центрі «Одесит», 18 квітня, розповіли організатори:  переможець UA Rider CUP 2017 Валентин Загороднюк, голова спільноти «MotoOdessa» Вадим Зайцев і організатор «IRONmaracas» Юрій Ткачук. Офіційне відкриття мотосезону-2018 відбудеться 21 квітня на 6-му кілометрі Овідіопольської дороги.  Захід обіцяє бути видовищним.  У ньому можуть взяти участь, як професійні мотоциклісти, так і шанувальники мотоспорту.  В рамках відкриття покажуть справжнє мотошоу. 28-29 квітня, запланована мотогонка на бездоріжжі «IRONmaracas», a 10 червня в Одесі пройде II етап Національного чемпіонату з аматорських кільцевих мотоперегонів.

Комментарии закрыты