Степанов не збирається залишати посаду

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов уважає дивним указ про його відсторонення від посади від 6 квітня, оприлюднений на сайті президента, і не збирається йти у відставку. Про це він сказав у понеділок, 8 квітня, на брифінгу в Одесі. «Мені була пропозиція 5 квітня написати заяву про звільнення з посади голови ОДА, але я відмовився її подати. Бо в мене нема бажання писати таку заяву. Щодо документа про відсторонення мене від посади, підписаного 6 квітня, то це питання не до мене — не маю відношення до сайту Президента України. Можу тільки сказати, що звільнення або призначення голови облдержадміністрації здійснюється за відповідним поданням Кабміну України. Про мотивацію тих, хто готував чи підписував указ про моє відсторонення від посади, мені не відомо», — зазначив Степанов.

Пам’ятник Катерині залишається на місці

Верховний суд України відхилив вимогу громадської організації «Січ» про перенесення пам’ятника засновникам міста з Катеринінської площі. Про це повідомив Одеський міський голова Геннадій Труханов 8-го квітня, на апаратній нараді.

Будівництво триває: незаконний новобуд на Глушко

В Одесі триває незаконне будівництво 12- поверхового будинку за адресою Академіка  Глушка 22-Б. Про це 8 квітня в ході апаратної наради повідомив виконуючий  обов’язки начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради  Олександр Авдєєв. За його словами, на підставі колективних звернень мешканців міста та депутатів управління намагалось перевірити цей будмайданчик, однак  замовник  тричі не допустив їх  на об’єкт: 16 листопада 17 року,  18 грудня 18 року, та 23 січня  цього року. Кожного разу було складено акт про недопущення посадових осіб на об’єкт, назначено щтраф, а також припис про усунення будівництва. 28 та 29 березня цього року представники управління ще раз спробували потрапити на об’єкт, але доступ забезпечено не було. Будівництво триває, управління готує позов до суду.

Юрій Бойко: ідею відновлення миру неможливо ігнорувати

Ідея відновлення миру в Україні, відновлення справедливості — це та сила, з якою мають рахуватись усі політики. Саме за це голосували українці 31 березня, їх громадянська позиція не дозволить владі ігнорувати ці ідеї. Таку заяву зробив народний депутат Юрій Бойко, зазначивши, що боротьба за ці ідеї триватиме і далі.

ODESA MUSIC OLYMP: ІІ-й відкритий музично-теоретичний конкурс

Уже вдруге в Одесі відбувається фестиваль-конкурс майбутніх музикантів, теоретиків і тих, для кого висока музика є частиною їх життя. Конкурс ODESA MUSIC OLYMP збирає юні покоління музикантів із різних міст України. Так, 5 квітня, відбулося нагородження переможців та просто учасників конкурсу. Цей захід відвідала наша знімальна група.

Комментарии закрыты