День пам’яті Небесної
Сотні: громадськість Одещини вшанувала героїв

В Україні.20 лютого — День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в цей день у 2014 році загинуло найбільше активістів Євромайдану. Пам’ять героїв  вшанували і в Одесі. Церемонія покладання квітів відбулась біля пам’ятнику Небесної сотні біля Одеської облдержадміністрації на проспекті Шевченка. В урочистостях взяли участь близько ста осіб: представники влади, духовенство та громадськість. Учасники акцентували увагу на тому, що подвиг тих, хто загинув під час Революції Гідності, — приклад для сучасних молодих українців і наголосили що ми повинні вшановувати пам’ять і не забувати гідних громадян, які боролись за свободу вільної та успішної еврокраїни.

День опору Криму російській окупації

Окупація Криму після Майдану стала ще однією точкою відліку агресивних дій Російської Федерації по відношенню до України. Про це говорили в Укрінформі на конференції, присвяченій 26-ому лютого — Дню опору Криму російській окупації. Наразі Адміністрація президента розглядає питання підписання необхідного документа, аби зробити цей день офіційним.

День відкритих дверей: Одеська Національна Академія Харчових Технологій

16-ого лютого Одеська національна академія харчових технологій гостинно розкрила двері майбутнім абітурієнтам. Презентації факультетів, виступи самодіяльності та спілкування з викладачами і студентами чекали на гостей. Подробиці з Дня відкритих дверей в ОНАХТ — у сюжеті Надії Фоміной.

Комментарии закрыты