Продовження мораторію на продаж сільгоспземель

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав закон щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель і направив його на підпис президенту. Як зазначається у картці закону на сайті парламенту, закон, ухвалений Верховною Радою 7 грудня, підписано головою ВР та направлено на підпис президенту сьогодні, 22 грудня. Цим законом чинний в Україні з 2001 року мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення продовжено до 2019 року. В меморандумі з Міжнародним валютним фондом зазначено, що Україна планувала до кінця травня 2017 року ухвалити закон, що регламентує обіг земель сільгосппризначення та з 2018 року (після закінчення дії мораторію) розпочати продаж сільгоспземель. Згідно із запропонованою урядом моделлю проведення земельної реформи, купувати землі, в разі скасування мораторію, зможуть виключно громадяни України — фізичні особи, при цьому максимальний поріг власності одного громадянина не буде перевищувати 200 га. При цьому робоча група при Мінагропроді допускає можливість продажу земельних ділянок з урахуванням низки обмежень невеликим господарствам — юридичним особам. Експерти і суспільство розділилися у думці щодо скасування заборони на продаж сільгоспземель. Одні вважають, що його продовження створює тіньовий ринок землі, інші стверджують, що скасування мораторію призведе до обезземелення селян і скупівлі землі іноземними компаніями.

Приватбанк у повній безпеці, — Гройсман

Після минулорічної приватизації діяльності Приватбанку нічого не загрожує. Він працює абсолютно ритмично. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час години запитань до уряду в парламенті. Так прем’єр прокоментував запитання щодо обвинувачень з боку глави Мінфіну на адресу Генпрокурора, який нібито веде підкилимні переговори з колишнім власником Привату з метою уникнення відповідальність за виведення грошей з націоналізованого банку. Гройсман також закликав припинити війни між державними інститутами.

Шпигун у кабміні: уряд знав про затриманого чиновника

У Кабміні знали про шпигунську діяльність затриманого чиновника уряду Станіслава Єжова. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман Він додав, що за діяльністю Єжова слідкували тривалий час, і затримання відбулось після отримання достатньої кількості доказів.

Досягнення 2017 року: думка одеситів щодо політичного надбання за рік

2017 рік закінчився і проаналізувавши його потрібно ставити крапку та відкривати двері новому 2018 року. Минулий рік видався важким для українців але все ж таки люди сповнені віри в найкраще та в очікуванні європейського процвітання в кожному місті. Ми вирішили запитати одеситів, які ж політичні досягнення вони побачили в цьому році.

Подарувати свято кожній дитині Одеси

У новорічний час не буває забагато свят! Саме тому 22 грудня для дітей пільгових категорій Приморського району створили справжню новорічну казку — з прикрашеною ялинкою, Дідом Морозом та подарунками. З місця здійснення дитячих мрій — наш кореспондент.

 

Комментарии закрыты