Світлана Бедрега виступ на засіданні апаратній нарада

Станом на поточний період 14 тисячам одеситів перерахована адресна муніципальна дотація на оплату за опалення в розмірі 11 мільйонів гривень. Про це в ході апаратної наради в мерії повідомила директор департаменту фінансів Одеської міськради Світлана Бедрега. В рамках міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення одеситам надається щомісячна адресна муніципальна дотація в розмірі 400 гривень для розрахунків за опалення.

Завершення будівництва недобудов

В ході апаратної наради міський голова Геннадій Труханов доручив своєму заступнику В’ячеславу Шандрику розробити можливі варіанти завершення будівництва недобудов по Бочарова, 45.   Нагадаємо, що ще в кінці 2004 року в рамках Державної програми кредитування молодіжного житлового будівництва було запропоновано отримати вигідний пільговий молодіжний кредит на покупку квартири в новому будинку. Курирувало даний проект регіональне управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Генпідрядником виступила маловідома будівельна компанія «Аркада». Саме будівництво 10-поверхового будинку на 60 квартир почалася в 2006 році, а через два роки інвестори дізналися, що гроші, які були виділені в рамках програми і переведені на особові рахунки кожного окремого інвестора, таємничим чином зникли.

Презентація освіти за кордоном

США і Канада: «Навчання плюс робота дорівнює успішна кар’єра». Презентацію під такою назвою провело для одеситів освітнє агентство «Study Freedom». Запрошеним гостем презентації стала представник Сentenial College Яна Авдєєва, яка детально ознайомила учнів з усіма нюансами процесу навчання в Канаді! Більше знають наші кореспонденти.

Комментарии закрыты