Люди висадяться на Марсі вже через 20 років

Люди зможуть висадитися на Марсі вже через 20 років. Про це заявив британський астронавт Тіп Пік, передає The Independent. Він зазначив, що важливу роль в цьому зіграють приватні компанії в космічній галузі. Зокрема, астронавт вважає, що недавній запуск важкої ракети-носія Falcon Heavy, здійснений компанією Ілона Маска SpaceX, ознаменував нову еру в освоєнні космосу. Крім того, він висловив упевненість в тому, що проект зі створення жилої навколомісячній станції стане ключовим у питанні дослідження космосу. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанія Ілона Маска SpaceX 31 січня запустила ракету Falcon 9 із супутником GovSat-1 з космодрому на мисі Канаверал у Флориді. GovSat-1 — геостаціонарний супутник зв’язку, який належить компанії LuxGovSat, спільному підприємству уряду Люксембурга і супутникового оператора SES. Супутник буде використовувати захищені військові частоти для надання телекомунікаційних послуг для військових і цивільних урядових організацій.

«Ваш дім, Одеса» — виставка з будівництва на Морвокзалі

22 лютого в виставковому комплексі Одеського Морського вокзалу відкрилася тридцять перша виставка з будівництва, матеріалів і нових технологій «Ваш Дім, Одеса».

Пройшов другий турнір пам’яті Анатолія Петриги

Анатолій Петрович Петрига — гандболіст, видатний тренер, відмінник освіти України, справжній спортсмен та випускник Роздільнянської школи-гімназії №1. Саме на його честь, 24 лютого, в Роздільній відбувся турнір ветеранів з гандболу.

Вероніка Коваль представила нову літературну програму

В Одеському дому-музеї імені Миколи Реріха письменник та журналіст Вероніка Коваль представила публіці свою нову літературну програму «Живі у серці і книжках» із циклу «Денні зірки». Програма була присвячена двом людям, які мали велике значення в її житті: батькові та синові.

Комментарии закрыты