Опалювальний сезон не закінчиться 1 квітня

Опалювальний сезон буде закінчений тоді, коли середня добова температура три доби поспіль становитиме 8 градусів тепла. На цьому наголосив перший заступник Одеського міського голови Анатолій Орловський після закінчення засідання виконавчого комітету міськради. А тому навряд чи опалювальний сезон закінчиться разом з березнем.

 
Соціальні послуги та інші види допомоги

За два роки на різні види допомоги для одеситів було витрачено 486,5 мільйонів гривень. Про це в рамках доповіді щодо виконання Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення Одеси у 2016-17 роках звітувала директор Департаменту праці та соціальної політики. Вона зазначила: в Одесі все більша кількість учасників бойових дій в зоні АТО отримують фінансову допомогу.

Виконання стратегії економічного та соціального розвитку

У 2017-ому році в Одесі повністю виконали 81% заходів Плану з реалізації Стратегії економічного та соціального розвитку, і частково — 14% заходів. Про це на засіданні виконавчого комітету 29 березня звітував директор профільного департаменту Сергій Тетюхін. Так у напрямку стратегії «Зручна Одеса» було повністю виконано 75% запланованих заходів, які стосуються міського транспорту та доріг.

Юрій Бойко відвідав підприємство на Одещині

Зниження податків і тарифів на комуналку, створення нових робочих місць та підтримка реального сектору економіки. Така програма розвитку країни від Опозиційного блоку. Лідер партії Юрій Бойко відвідав підприємство  «Еліпс» на Одещині. Про зустріч політика із трудовим колективом та перспективи розвитку вітчизняної економіки — в нашому сюжеті.

Меморандум про співпрацю: ОНАХТ і Міська Рада об’єднують зусилля

Для того, щоб ознайомитись на місті зі специфікою і методами проведення профорієнтаційної роботи, яка з успіхом триває в Одеській національній академії харчових технологій, — 27 березня в ВИШ прибула команда департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Спеціалісти-педагоги побували в аудиторіях та лабораторіях, пройшли профорієнтаційний майстер-клас. В кінці зустрічі ректор академії Богдан Єгоров та директор департаменту Олена Буйневич підписали Меморандум про співпрацю в організації роботи з професійної орієнтації одеських школярів.

Комментарии закрыты