Робота міста. Міжнародний форум, безпека та соціальні послуги

30-го жовтня в Одеській міській раді пройшло чергове засідання апаратної наради під головуванням міського голови Геннадія Труханова. Першим питанням було підведення підсумків другого інвест-форуму «Одеса-5Т», який відбувся 6-7 жовтня. Бізнес-форум проводиться Одеською міською радою за участю асоціації туризму Одеси. Інвестиційний бренд міста представили ще в липні 2016 року. На сьогоднішній день він є основою стратегічної концепції економіки та інвестиційного потенціалу міста. «Odessa-5T» складається з основних міських активів: транспорт, торгівля, туризм, технології та траст (довіра) і сьогодні стає однією із головних бізнес-подій в житті міста. У формі взяли участь 500 людей: власники великого бізнесу, представники інвестиційних та приватних компаній, адміністративно-управлінського апарату, а також представники медіа-бізнесу з усього світу. Географія цьогорічного форуму зросла. Серед іноземних країн його відвідали учасники з США, Єгипту, Туреччини, Польщі, Франції, Італії, Великобританії, Малайзії, Ізраїлю, Чехії, Беларусії, Австрії, Фінляндії та України. Також на виставці вперше було представлено Центр адміністративних послуг як один із успішних міських проектів. Головним результатом форуму стала велика зацікавленість іноземних інвесторів у муніципальних проектах: інфраструктури, кіновиробництва, енергоефективності та об’єктів нерухомості.

Серед важливих питань засідання підіймались і проведення перевірки дотримання правил пожежної безпеки в комунальних закладах освіти та науки, соціального захисту, охорони здоров’я, культури та спорту міста Одеси. Про поточну ситуацію звітував представник головного управління ГСЧС в Одеській області. Міський голова наголосив на необхідності приділити питанню пожежної безпеки максимальну увагу, особливо слід провести планові перевірки у шкільних навчальних закладах.

Також на засіданні міський голова підкреслив важливість відкриття Центру інтегрованих соціальних послуг в Одесі. Минулого тижня його відвідав міністр соціальної політики Андрій Рева та відзначив успішну роботу муніципалітету в цьому напрямку.

Що насправді сталося: конфлікт з військовими

Ситуація навколо торгівельного центру City Center, яка склалася в неділю, 29 жовтня, привернула до себе увагу всієї Одеси. У зв’язку з цим, в понеділок, 30 жовтня, у прес-центрі Одесит представники City Center дали свої коментарі щодо нібито захоплення території військової частини. Як зазначив генеральний директор торгівельного центру, близько двох місяців тому вони розпочали будівництво дитячого спортивного комплексу, і в зв’язку з цим встановили огорожу, яку затвердили необхідні інстанції. Але складності з’явились на етапі завершення встановлення огорожі. Як зазначив генеральний директор City Center, та земельна ділянка, навколо якої склалась конфліктна ситуація, знаходиться у власності міста, а кордони військової частини порушені не були. Так додаткова територія була потрібна для постачання будівельних матеріалів на майданчик, і після закінчення будівництва, кордони будуть відновлені.

День Охі — урочистий молебен до свята Греції

28-го жовтня в Свято-Троїцькому грецькому соборі Одеси був відслужений урочистий молебень, приурочений до національного свята Грецької Республіки «Охі». Слово «охі» грецькою означає «ні». «НІ!» відповіли греки у 1940-му році на пропозицію капітулювати жорстокому диктатору Муссоліні. Богослужіння в святковий день очолив настоятель Троїцького собору протоієрей Віктор Петлюченко. Разом з ним молилися про мир у всьому світі Надзвичайний і Повноважний посол Греції в Україні Георгіос Пукаміссас, а також Генеральний консул Грецької Республіки в Одесі Деспіна Кукулопулу і представники грецької громади разом з віруючими одеситами.

Комментарии закрыты