В музеї західного та східного мистецтва відкрилась виставка плакатів часів Холодної війни.  На ній представлені роботи художників країн Північноатлантичного альянсу. Плакати створені в контексті розвитку історичних подій другої половини 20 століття, в період 1949-1991 рр. Виставка проходить в рамках розвитку стратегічного партнерства Україна- НАТО і буде відкрита до 9 липня.

В цьому році НАТО відзначає своє 70-річчя. Україна, як один з ключових партнерів та друзів Північноатлантичного альянсу, не могла залишитись осторонь цього процесу. Серед багато чисельних заходів в рамках святкування річниці, один  відбувається в Одесі.

 Єгор Божок, заст.міністра закордонних справ України

Дякую одеситам за цю важливу ініціативу. Чому? З самого початку агресії проти України, яку розв’язала Росія, НАТО пліч –о-пліч з Україною, продовжуючи тиск на Кремль для того, щоб змусити повернутися його в рамки міжнародного права,  надаючи Україні допомогу по зміцненню її обороноздатності.

Дуже важливо, що організація надає допомогу Україні також  у відновленні і відбудові її військового-морських сил, підкреслив Єгор Божок.

 Єгор Божок, заст.міністра закордонних справ України

I третє, що найбільш важливо, Президент Зеленський заявив про без альтернативність майбутнього України в НАТО. І тому ВР, КМ, МЗС продовжують євроатлантичну інтеграцію України.

Коли починалося НАТО, чому і навіщо. Як змінилася філософія і зміст діяльності альянсу за 70 років існування? Відповіді на ці питання можна знайти на виставці плакату часів Холодної війни, що відкрилась в музеї західного та східного мистецтва.

Барбора Маронкова, директор центру документації НАТО (Київ)

завдання центру документації та інформації  НАТО – просування інформації про НАТО, включаючи заходи культури. Ця виставка плакату відкрилась до 70-річчя організації. Ми сподіваємось, що ті люди, які прийдуть подивитися наші старі плакати НАТО, вони не тільки дізнаються про НАТО, але й частково долучаться до інформації про Україну.

Одне із завдань виставки, відзначила Барбора Маронкова – показати , що НАТО – це організація, яка займається безпекою для своїх членів.  Плакати, які створені в контексті розвитку історичних подій другої половини 20 століття, можна побачити до 9 липня.

 

 

Комментарии закрыты