NewsOne скасував телеміст із Росією 1

Телеканал NewsOne скасував телеміст із «Росією 1» «Треба поговорити», який планувався 12 липня. У заяві на сайті каналу зазначається, що таке рішення прийняли через «прямі погрози фізичної розправи стосовно журналістів та їх близьких» та можливі акції протесту біля будівлі. Президент України Володимир Зеленський назвав цей телеміст «дешевим і небезпечним піарходом» перед виборами, метою якого є розділення українців на два табори.

Одеса зберігає статус міста-мільйонника

Одеса зберігає статус міста-мільйонника. Станом на 1 травня 2019 року в нас 1 мільйон 14180 одеситів, які фактично зареєстровані за місцем проживання. Про це на апаратній нараді в Одеській мерії розповіла директорка департаменту надання адміністративних послуг Євгенія Абрамова. Загальна цифра зареєстрованих жителів міста включає і студентів, які проживають в гуртожитках. Також, за словами Абрамової, одесити зможуть реєструвати своє місце проживання та зніматися з реєстрації онлайн. Для цього необхідно мати ID паспорт. У департаменті надання адміністративних послуг вже тестують відповідний сервіс. Така послуга працює для студентів, в результаті кількість зареєстрованої молоді значно зросла.

У мерії обговорили взаємодію з орендарями пляжів

На пляжах міста працюють 53 орендаря, у 18 з них відсутні договори на вивезення твердих побутових відходів. Про це в ході апаратної наради в мерії повідомив директор департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Віталій Денисов. Орендарі викидають своє сміття в чужі контейнери, зокрема, в баки, встановлені КП «Узбережжя Одеси».

Міський голова Геннадій Труханов розпорядився щодня фіксувати і моніторити ситуацію не тільки зі сміттям, а й в цілому по діяльності кожного пляжу. За підсумками сезону муніципалітет буде приймати рішення про подальше використання піщаної зони.

«Пісняри» в Одесі

Сотні одеситів 5 липня на площі Академіка Глушко насолоджувалися улюбленими хітами легендарного колективу «Пісняри». Ініціатором виступу музикантів став депутат від Київського району Дмитро Танцюра. Також на святкуванні був присутній Одеський міський голова, Геннадій Труханов.

Діти Київського району побували на Фестивалі гігантських китайських ліхтарів

5 липня юні жителі Київського району мали змогу відвідати Фестиваль гігантських китайських ліхтарів у Преображенському парку. До культури загадкової Піднебесної долучилася і наша знімальна група.

 

Комментарии закрыты