В Одесі поклали квіти до місця, де буде пам’ятник Небесної сотні
Разом з усією Україною Одеса вшанувала пам’ять загиблих героїв Небесної сотні. 20 лютого відбулось урочисте покладання квітів до місця, де невдовзі буде зведено пам’ятник. Участь в заході взяли представники міської та обласної влади, військові, поліцейські та духовенство. Були присутні також студенти трьох одеських мистецьких училищ — в руках у кожного з них був портрет одного з героїв Небесної сотні, які рівно 5 років тому поклали своє життя заради кращої України.
Засідання Кабміну почалось з хвилини мовчання
Засідання Кабінету міністрів України почалось з хвилини мовчання за героями Небесної сотні. Прем’єр-міністр зазначив, що українці розділяють той біль втрати, з яким щодня живуть рідні загиблих героїв. Гройсман наголосив, що та боротьба, в якій вони полягли, триває й досі. І попри те, що українців намагаються знищити, а українські території захопити, — це неможливо.
Уряд має забезпечити справжню євроінтеграцію України, — Роман Насіров
Уряд має забезпечити справжню євроінтеграцію України. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив голова Державної фіскальної служби Роман Насіров. Це, на його думку, означає, що держава повинна забезпечити європейські зарплати і пенсії, а також створювати робочі місця, як в Європейському Союзі, — замість високих європейських тарифів. «Це було б реальним наближенням до Європи, яке б люди відчули», — сказав Насіров. Крім того, самі українці повинні визначати зовнішньополітичний курс країни. «Люди по всій країні визначилися щодо того курсу, який би вони хотіли тримати. Минуло п’ять років, і тільки зараз Верховна Рада голосує зміни про курс, є наміри про наміри. Волевиявлення Верховної Ради на п’ятому році — це одне, а волевиявлення людей? Якщо ми впевнені і знаємо, що люди хочуть в Європу — треба дати людям можливість сказати, проголосувати на референдумі «, — підсумував глава ДФС.
Мураєв вважає, що необхідно повертати свої ринки якомога швидше
«Нижче нікуди…Україна має значні запаси вугілля, залишається добувною країною, але ось уже кілька років, як вугілля не грає домінуючу роль в енергетичному балансі нашої країни. Чому так? І яким способом відновити вугільний потенціал України, які термінові заходи потрібно вжити в цій сфері?» Такими думками поділився народний депутат України Євген Мураєв, який був в 2006-2010 роках депутатом Харківської обласної ради і очолював постійну комісію з питань паливно-енергетичного комплексу.