Пішов з життя відомий кінорежисер Гергій Данелія

У віці 88-ми років після тривалої хвороби помер відомий кінорежисер Георгій Данелія. Про це повідомила сім’я режисера. Згадаймо, які кінокартини зробили Георгія Миколайовича відомим і любимим…

Дирекція НСК «Олімпійський» прокоментувала можливість організації дебатів

Для організації дебатів Володимира Зеленського та Петра Порошенка ще не подавали заявки на НСК «Олімпійський». Про це на брифінгу повідомив заступник гендиректора НСК Віктор Анісімов. «Пропозиція одного з кандидатів в президенти провести такі дебати на стадіоні НСК» Олімпійський» в Києві є його власною ініціативою. Вона не обговорювалася з керівництвом держпідприємства, і не узгоджувалася з графіком проведення заходів на стадіоні», — йдеться в заяві прес-служби НСК в середу. У разі надходження відповідних пропозицій адміністрація НСК «Олімпійський» буде розглядати їх в робочому порядку. Також в керівництві НСК відзначили, що до сих пір не мали практики організації дебатів на стадіоні і складно сказати про деталі можливого заходу без конкретної інформації від можливих замовників.

7000 поліцейських в області задіяні в охороні порядку на виборах

Правоохоронна система була готова спрацювати під час першого туру президентських виборів. Про це 5 квітня заявив радник Міністра внутрішніх справ України Іван Варченко.  За його словами у день виборів в Одеській області публічну безпеку і порядок забезпечували понад 7000 правоохоронців, під час другого туру планується задіяти не менше.

Ярмарок вакансій в ОНАХТ

Досвід роботи обов’язковий-  ця фраза руйнує мрії багатьох молодих спеціалістів, які тільки отримали дипломи, але ще ніде не працювали. Аби такого не сталося, набратися досвіду можна ще під час навчання в університеті. Одеська національна академія харчових технологій створює для цього всі умови. Як проходив ярмарок вакансій у цьому закладі  — далі в нашому сюжеті.

Сліпий пес і його пес-поводир

Сліпий пес і його пес-поводир підкорили мережу. Ця історія справжньої собачої дружби почалася два роки тому. Псові Чарлі 11 років і за собачими мірками він уже старий. А коли кілька років тому у нього виникла глаукома, йому довелося видалити обидва ока. Чарлі потроху звик до «темного» способу життя, але став куди менш рухливим і менш грайливим. Тоді господарі тварини вирішили принести в будинок цуценя на призвисько Меверік. Дві собаки швидко стали друзями, а невичерпний ентузіазм та активність цуценя «заразила» і Чарлі. Меверіку всього кілька місяців, але він вже здається розуміє, що його старший друг має деякі обмеження і він допомагає йому долати їх. Він став приносити іграшки, які Чарлі губить, Меверік також полюбляє спати в обнімку з Чарлі, а найчастіше він просто сидить поруч з ним. Цуценя розуміє, що для старого пса дуже важливо відчувати, що він не самотній. За словами господарів тварин, тепер Чарлі і Маверік — кращі друзі. За їх життям в мережі стежать понад 55 тисяч підписників.

Комментарии закрыты