В Одеській національній науковій бібліотеці відбулась презентація книжково-ілюстративної виставки «Поступ історії: до 27-ї річниці незалежності України» . На виставці представлені унікальні матеріали з фондів бібліотеки, що висвітлюють історію незалежної України, особливості національної символіки України; визначні події та постаті у боротьбі за незалежність нашої держави, зокрема і сучасні – у зоні АТО. Значна частина виставки розповідає про дивовижні куточки України, її самобутню культуру, народні звичаї і традиції нашого народу.

Традиційно з Гімну України почалась презентація святкової виставки в Одеській національній науковій бібліотеці. До27-ї річниці незалежності України   бібліотека підготувала потужну книжково-ілюстративну виставку «Поступ історії». Представлені унікальні матеріали з фондів бібліотеки, що висвітлюють історію незалежної України .

 Тамара Кухарук, заввідділом із зв’язків з громадкістю

це певне і історичний розділ. Основні віхи державотворення. Події, які відбувалися в четвертому універсалі.ці документи представлені.а також сучасна Україна: культурний зв’язок, збагачення, політичний  досвід

Також мова йшла про визначні події та постаті у боротьбі за незалежність нашої держави, зокрема і сучасні – у зоні АТО.

Сергій Полукішкін, сержант

це важливе свято. Я бороню України, захищаю народ. Особливе свято. Приймав участь у параді незалежності, проходив службу в почесній варті президента.я його святкую і поздравляю всіх своїх друзів, знайомих.

Значна частина виставки розповідає про дивовижні куточки України, її самобутню культуру, народні звичаї і традиції нашого народу.

Тамара Кухарук, заввідділом із зв’язків з громадкістю

серпнево-вересневі дні випадають ще на події. Сторіччя виходу укрїнсбкоїмарки і гривні. Гроші потрібні як засіб, але історія їх цікава.

У презентації взяли участь представники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської міської ради, іноземних представництв в Одесі, а також провідні науковці, релігійні діячі нашого міста, митці. Художниця Оксана Здоровецька презентувала свій малярський диптих «Україна переможе».

 Оксана Здоровецька, художник

 Він був створений в 14 році, кли почалась війна. Багато людей занинуло. В такому настрою з надією на перемогу було створені ці роботи

Юні майстри, майбутні музиканти, вихованці школи ім. Столярського виконали музичну композицію «Співоче поле України».

Комментарии закрыты