До Дня вишиванки в Одеському обласному центрі української культури відкрилась персональна виставка робіт Ліани Серьогіної «У вимірі шовку», відбувся концерт української пісні та були нагоджені дипломами центру майстри народної творчості.

Одеський обласний центр української культури підготував для своїх відвідувачів справжне свято. До дня вишиванки відбувся концерт української пісні, були нагороджені найкращі майстри народного промислу та урочисто відкрилась виставка одеської майстрині, яка пише картини на шовку, Ліани Серьогіної.

 Ліана Серьогіна, майстер декоративно-прикладного мистецтва

 лет двадцать работаю со студентческих лет. По образованию художник-модельер, но всегда тянуло к художникам-орнаменталистам.єто біло волшебство ви х руках, что происходило с шелком.

Ліана Серьогіна зображує рослинний та тваринний світ моря, чи просто переносить свою фантазію на численні полотна. Образи художниці різноманітні: море, степ, полуднева спека, вечірня прохолода, квтіи.

 Олександр Гаркавченко, художник

вона така майстриня, важко знайти на теренах України. І глибина кольорів,колористика, тематика глибока, театральність. Є композиції, які нагадують Катерину Білокур.перший, другий план цікавий з квітами.

 Від яскравих кольорів, характерних її шовковим картинам, віє особливим людським теплом, якого так не вистачає в поксякденному житті. Її композиції наче живі, наче дихають, бо шовк, це такий благодатний  матеріал, який іноді навіть живе окремим життям. Якраз таємниця шовку   заворожує та притягує майстриню.

 Ліана Серьогіна, майстер декоративно-прикладного мистецтва

 если ті пользуешься акриловіми красками, то они создают полимернуцю пленку на шелке, мешаеют  ему дішать. Оформляя работи я не делаю подложку, єто дает возможность ему дішать, колебаться

На виставці ««У вимірі шовку» представлено 25 робіт в техниці холодного батіку, через які ії автор . Ліана Серьогіна передає глядачам свої роздуми про світ, віру, любов. До 29 травня в Одеському обласному центрі української культури можна доторкнутися до чарівного світу композицій на шовку.

Комментарии закрыты