Як працює в Одесі «Швидка комунальна допомога» або кол-центр 15-01, який був відкритий за ініціативи Геннадія Труханова рік тому? Сам Одеський міський голова відвідав центр, поспілкувався з працівниками, підбив підсумки першого року роботи молодого, але дуже потрібного сучасному місту сервісу.

На сьогодні операторами кол-центру 15-01 оброблено понад півмільйона дзвінків. Одесити звертаються до центру як за консультаціями, так і залишають звернення про аварійні випадки в сфері житлово-комунального господарства або повідомляють про ситуацію, яка потребує уваги комунальників.

Наразі в «Швидкій комунальній допомозі» Одеси працюють 27 співробітників, які обслуговують усі райони міста. Створення єдиного кол-центру дозволило суттєво скоротити штатні одиниці в міських ЖКС. А в подальших планах, підкреслив Одеський міський голова Геннадій Труханов, — удосконалення і розвиток сервісу.

Також у цей день мер Одеси проінспектував роботу зовнішнього освітлення Кримського бульвару, де застарілі лампи замінені на світлодіодні. На ділянці від вулиці Марсельської до вулиці Академіка Заболотного роботи з нового освітлення виконані з урахуванням всіх сучасних вимог і норм: тут демонтували застарілі конструкції і вивезли понад 14 тонн будівельного сміття, облаштували нову траншею довжиною 1570 метрів, проклали новий кабель живлення та встановили кабельні колодязі, що дозволяють при пошкодженні кабелю виконувати його заміну без риття траншеї та інші новації.

Жителі Суворовського району Одеси вже давно полюбили відновлений містом Кримський бульвар, який став мальовничим осереддям комфорту, відпочинку та зеленим оазисом серед багатоповерхівок. Наразі тут і ввечері світло і затишно.

Комментарии закрыты