Цього року Одеса відзначає 226-ту річницю від дня свого заснування. Вже за традицією святкування Дня міста розпочалося з церемонії підняття прапора на Думській площі біля будівлі мерії.

В урочистій церемонії взяли участь керівництво міста та області, Почесні громадяни Одеси, представники Міністерства закордонних справ України, народні депутати та депутати міської ради, офіціальні делегації і представники дипломатичного корпусу з 31-ї країни світу і інші почесні гості нашого міста. У ході заходу відбувся парад національних прапорів країн, з яких прибули іноземні представники. А завершили церемонію виступи оркестру Військової академії і оркестру Військово-Морських Сил України.

Потім Одеський міський голова Геннадій Труханов разом із Всесвітнім клубом одеситів відкрив п’ять нових зірок на знаменитій одеській зоряній алеї по вулиці Ланжеронівській.

Диплом про присвоєння «зірки» Ісааку Дунаєвському — вручили керівнику Одеського академічного театру музичної комедії Олені Редько. Таблички Івана Буніна і Олександра Купріна передали директору Одеського літературного музею Тетяні Ліптузі. Пам’ятний знак хореографа Павла Вірського отримав директор Одеської хореографічної школи Юхим Коган. Свою табличку на Алеї зірок отримав також колектив театру «Маски-шоу». Тепер на Алеї в Одесі вже 39 табличок з іменами тих, хто прославив наше місто.

Комментарии закрыты