Одесити з обмеженими фізичними можливостями — жителі Суворовського району — зібралися разом і запросили на зустріч мера міста Геннадія Труханова, а також депутатів Одеської міської ради, щоб задати свої питання і поділитися поточними проблемами, які потребують вирішення. Член громадської організації «Спортивний клуб інвалідів «Одеса-баскет» Олег Прохоров зазначив, що такі зустрічі дають зрозуміти — місту небайдужі люди з особливими потребами.

У свою чергу Одеський міський голова Геннадій Труханов підкреслив, що протягом 6-ти років доступне середовище в Одесі створюється при повній взаємодії з товариством людей з інвалідністю.

Геннадій Труханов також звернув увагу на те, що вперше в Одесі, починаючи з 2014-го року, на спортивних майданчиках встановлюють спеціальні тренажери для одеситів з обмеженими можливостями. Робиться і багато іншого для того, щоби середовище для наших співгромадян було дійсно доступним.

Депутат Одеської міської ради Людмила Варавва на зустрічі відзначила: на селищі Котовського проживають багато людей з особливими потребами. І коли їм необхідна підтримка, муніципалітет завжди спрямовує свої сили на надання допомоги.

«Це дуже позитивні люди, — додала депутат, — хоча у них чимало проблем. Тому увага та комфорт для них дуже важливі, і місто намагається це забезпечити». Напередодні Міжнародного дня білої тростини, який світ відзначає 15-го жовтня як нагадування суспільству про існування поруч людей з обмеженими фізичними можливостями, а також нагадування про допомогу і людську солідарність, — Геннадій Труханов побажав всім одеситам і особливо одеситам особливим доброти і доброго здоров’я.

Комментарии закрыты