СОТА ВИСТАВА «ДАМСЬКИЙ МАЙСТЕР»

Улюблена багатьма одеськими театралами комедія в стилі танго «Дамський майстер» за п’єсою французького комедіографа Жоржа Фейдо відзначає в цьому році десяту річницю свого успішного життя на сцені Одеського українського академічного музично-драматичного театру ім Василька.  3-го червня васильківці зіграли соту виставу, і 100 разів на сцену виходив незмінний зірковий склад акторів. Наша знімальна группа встигла поспілкувалася практично з усіма виконавцями

 

ФОТОВИСТВАКА ОКСАНИ КАНІВЕЦь

В перший день літа в галереї Invogue відкрилась виставка одеського фотографа Оксани Канівець «Геть від реальності». Це проект про закритість, про відхід від важливих і складних питань особистості, проблемах в міжособових, міжкультурних і соціально-політичних взаємовідносинах. Експозиція скалається з 11 чорно-білих диптихів, які співвідносять портрет та пейзаж. На відкритті побувала наша знімальна група.

 

ДУША ДЕРЕВА

У виставковій залі Одеського обласного центру української культури урочисто відкрилась персональна виставка талановитого ужгородського різьбяра Костянтина Ковгана «Живе у дереві душа». Майстер бере участь у міжнародних фестивалях з декоративно-прикладного мистецтва в Україні та за кордоном.

Комментарии закрыты