Виставка глухих художників

В Одеському муніципальному музеї особистих колекцій ім. Блещунова відкрилась незвичайна виставка – вернісаж групи глухих художників, під кураторством її керівника, Юрія Тямушкіна. Перша Всеукраїнська виставка живопису глухих художників відбулася майже 20 років тому у Львові. З тих пір експозиції робіт художників з порушеннями слуху регулярно проходять в Україні і за її межами. В Одесі це  вже втретє. На виставці в Домі Блещунова представлені роботи 5 художників з різних регіонів країни і у кожного з них свій особистий стиль.

Гість студії — письменниця з Америки

Президент міжнародного ПЕН-клубу, американська письменниця Дженіфер Клемент представила в Одесі свій роман «Молитви за вкрадених, який був водночас опублікований у більш ніж 20 країнах світу і відзначений численними преміями. Сотні інтерв‘ю з дівчатами та жінками мексиканської провінції були скомпільовані й вмонтовані у фіктивний сюжет багатопланового роману, в якому йдеться про торгівлю людьми, організовану мексиканськими наркокартелями.   Дженіфер Клемент завітала в нашу студію сьогодні.

Фотовиставка врятованих котів та собак

4 жовтня весь світ святкував День захисту тварин. З цієї нагоди була організована фотовиставка «Відкрите серце», головними моделями якої стали врятовані з вулиці  коти та собаки. В заході, девіз якого «Твори добро своїми руками», взяли участь 13 волонтерських груп та притулків, які працюють в нашому місті. Експозиція  розгорнулась на Канатній 27/1, в громадському ресторані ФорСіті; і триватиме до 18 жовтня.

Комментарии закрыты