[flashvideo file=wp-content/uploads/2010/11/1autoex_geneva_16_Bentley_all_01_08_07_ukr.flv image=wp-content/uploads/2010/11/g-16-bentley.jpg /]

BENTLEY

Bentley Cars Ltd — англійська компанія, що спеціалізується на виробництві автомобілів. Bentley Motors була заснована 18 січня 1919 року. Перший «Bentley» являв собою двомісний спортивний автомобіль, відмінністю якого був величезний бензобак. Авто з трилітровим чотирициліндровим двигуном розганялось до 120 кілометрів на годину.

Машини «Bentley» славляться еталонною якістю, але, оповідаючи про них, з кожним роком вірніше було б казати про «Rolls», просто трохи здешевлені та нижчі за рангом. При рівному двигуні «Bentley» нерідко опинялися вдвічі дешевшими, при цьому повторюючи силует та стиль «Rolls-Royce».

Компанія Bentley представила на Женевському автосалоні новий розкішний кабріолет «Bentley Continental GTC».

Марія, ведуча:

— Розкажіть, завдяки чому бренд «Bentley» завоював успіх у колі багатих та відомих людей?

Cristophe Georges, представник компанії Bentley:

— Я з вами згодний. Бренд наш дуже успішний. За останні три роки ми інвестували достатню кількість грошей у такі моделі, як «Continental», «Continental GT», також кабріолет GTC. Так, ми маємо намір випустити обмежену серію ексклюзивних лімузинів «Bentley Arnage Mulliner», які будуть збиратися за участю відомого ательє Mulliner. Але найголовнішою прем’єрою є «Bentley Brooklands».

«Bentley Continental GTC» — вінець «континентальної» трійки: купе, седан і зараз кабріолет. Більше, можна сподіватися, варіантів не буде. «Bentley» на відміну від «Mini» плебейського походження не має, і універсалів у нього в роду помічено не було.

Замість того, щоб робити з автомобіля подобу робота-трансформера, на якого неминуче схожі всі купе-кабріолети з металевим дахом, компанія Bentley подарувала кабріолету класичний «каретний» шкіряний дах-намет, що ефектно розкривається віялом, з сімома дугами та заднім склом, що має обігрів. При цьому дах ніяким чином не заважає багажнику, укладаючись під власну панельку за головами сидячих позаду пасажирів.

Під капотом «Bentley Continental GTC» — те саме, що і в купе: 560 фольксвагеновських кінських сил, які знімаються з 6 літрів робочого об’єму та 12 циліндрів, що поставлені буквою W. Як і в купе, в «Bentley Continental GTC» треба поміняти місцями дві перші цифри в числі кінських сил, щоб отримати крутний момент. Як і в купе, «коні» та ньютонометри потрапляють до усіх чотирьох коліс за допомогою 6-ступеневої автоматичної коробки ZF з функцією ручного перемикача Tiptronic та диференціалу Torsen. У максимальній швидкості кабріолет поступається купе на 14 кілометрів за годину, але все одно перебільшує позначку в 300 кілометрів, що не є доступним багатьом власникам суперкарів.

Безсумнівно, «Continental GTC» дуже гарний, та й ціна у нього буде не менш привабливою. Адже нове купе GTC — ще один відтінок родини «Bently Continental».

Марія, ведуча:

— В яких країнах найбільший показник продажу ваших машин?

Cristophe Georges, представник компанії Bentley:

— Лідерство з продажу посідає Америка. Продажі за поточний рік склали 4 тисячі машин. Якщо казати про Європу, то лідером є Англія: близько двох тисяч машин. Германія — явний лідер на континенті: близько 700-800 машин.

Україна починає набирати обертів завдяки київському дилеру Bentley, який на ринку України вже більше двох років. Хлопці працюють просто відмінно! За минулий рік продали близько 50 машин. Попит збільшується, що показує українців з кращого боку.

На Женевському автосалоні, крім «Continental GTC», дебютував седан «Bentley Arnage R». Машина обладнана тим самим двигуном об’ємом 6,75 літра, що й модель «Arnage T», показана раніше в Детройті. Щоправда, тепер тиск турбонаддування дещо зменшено, і мотор видає не 450, а 400 к.с., а крутний момент знизився з 875 Нм до 835 Нм. «Проте, — заявляють представники британської компанії, — машина стала більш комфортабельною».

Завдяки зниженню жорсткості підвіски інженерам вдалося покращити плавність руху. «Arnage R» комплектується лише чотиришвидкісним «автоматом». Максимальна швидкість машини — 250 кілометрів на годину, а розгін до сотні забирає 6,3 секунди. В змішаному циклі седан витрачає 20,6 літра на 100 кілометрів. Список стандартного устаткування включає круїз-контроль, систему навігації, автоматичний клімат-контроль та 18-дюймові колеса, взуті в покришки «Pirelli». За активну безпеку відповідають ABS, системи підтримки курсової стійкості ESP, розподілення гальмівних сил EBD та аварійного гальмування Brake Assist. А за пасивну — дві фронтальні та чотири бокові подушки безпеки, а також занавіски безпеки для захисту голів водія та пасажирів.

Ну що ж, автомобілі «Arnage R» та «Arnage RL» продовжують залишатися втіленням рафінованої чотиридверної розкоші.

Марія, ведуча:

— «Bentley» — дуже популярний бренд в Україні. Розкажіть про найближчі плани в нашій країні.

Cristophe Georges, представник компанії Bentley:

— За минулий рік ми продали близько 50 машин. Можна навіть сказати: один автомобіль продається раз на тиждень. Ми будемо намагатися збільшувати продажі, залучати нових клієнтів та створювати дорожчі, престижні автомобілі. Ми маємо надію, що український ринок буде рости, наша мета — продавати 70-80 автомобілів за рік.

Також на стенді Bentley можна побачити «Bentley Azure». Це автомобіль виключний у своєму роді, в нього просто немає конкурентів. Як кажуть горді англійці, «Azure» не тільки кращий в класі, це клас сам по собі.

Раніше покупцям пропонувалося обрати або «Bentley Azure» (від французького «лазурний»), або подібну машину марки «Rolls-Royce» під назвою «Corniche». Але після того, як компанія Rolls-Royce & Bentley Cars була розколена навпіл фірмами BMW та Volkswagen, виробництво наддорогого кабріолету «Rolls-Royce» було припинено, і «Bentley Azure» став єдиним автомобілем у своєму роді.

До речі, дизайн елегантного автомобіля був створений зовсім не британцями. Над ним попрацювали італійські стилісти з ательє Pininfarina. Саме вони розробили й конструкцію тришарового тенту, який можна скласти (чи розкласти) за допомогою натискання кнопки.

Не розчарує власників «лазурного» кабріолету його мотор. Під капотом встановлений 8-циліндровий двигун об’ємом 6,75 літра. Мотор видає 400 к.с., але представники Bentley Motors більше пишаються іншим показником: максимальний крутний момент, який може розвивати двигун кабріолета, складає 835 Нм. Тому поїздку на кабріолеті «Azure» можна порівняти з польотом на лайнері. Це відчуття безмежної потужності. Максимальна швидкість автомобіля — 250 кілометрів на годину, а до сотні кабріолет масою 2450 кілограмів можна розігнати всього за 6,3 секунди.

Що ще можна сказати? Дуже стильно та комфортно!

Марія, ведуча:

— Чому ви приділяєте більше уваги при спілкуванні з потенційним покупцем?

Cristophe Georges, представник компанії Bentley:

— Ви маєте розуміти, що при виробництві автомобілів «Bentley» ми робимо наголос на дизайн, люксові зручності, висококласне оздоблення та, звичайно ж, спортивні якості: всіх же хвилює прискорення від нуля до сотні. Ми є одними з небагатьох, хто об’єднує в собі все найкраще. Ось що ми називаємо «Bentley Gran Turismo»!

Також на Женевському автосалоні Bentley представила нову модель — «Brooklands», яка, можливо, буде найдорожчим купе в лінійці марки та дозволить компанії повернутися до класу люксових купе, а також підтвердити свою репутацію як одного з кращих виробників ексклюзивних автомобілів у світі.

Марія, ведуча:

— Декілька слів про вашу женевську прем’єру.

Cristophe Georges, представник компанії Bentley:

— Автомобіль має назву «Bentley Brooklands Coupe». Машина буде оснащена V-подібним двигуном потужністю 530 кінських сил. «Brooklands» запозичив основу від «Arnage» і трохи від «Azure». Ми маємо надію, що «Brooklands» дозволить нам повернутися до класу люксових купе.

«Brooklands» можна й потрібно ставити поряд з розкішним лімузином «Arnage». Від парочки «Continental GT» ці чистокровні представительські автомобілі істотно відрізняються не лише генами, але й красномовніше — ціною. Наприклад, в Росії новинка коштуватиме близько 450 тисяч євро.

Ім’я нового автомобіля відсилає нас на 100 років тому, в 1907 рік, коли в графстві Суррей, в містечку Бруклендс, що в 32 кілометрах на захід від Лондона, був збудований перший у країні гоночний трек — Brooklands, який став основним автодромом довоєнної Англії. Конфігурація треку — овал, довжина — майже 4,5 кілометра. В ті часи на островах з трасами було скрутно (майже як сьогодні в Росії), і англійці, що полюбляли гонки, змушені були напівлегально використовувати для своїх потреб дороги загального вжитку. Саме з Brooklands стартувала історія британського автоспорту. І саме там в 20-30-х роках вперше перемогли легендарні Bentley Boys. Автодрому зараз вже немає, але ім’я його живе.

Марія, ведуча:

— Розкажіть, скільки знадобилося часу на створення такої машини?

Cristophe Georges, представник компанії Bentley:

— Якщо казати про кількість витрачених годин, то приблизно 650, що достатньо багато. Ви маєте розуміти, що машина зроблена вручну. Більше всього часу витрачається на оздоблення, на різні дрібниці в інтер’єрі.

На першому плані, звичайно, дійсно англійські пропорції: майже вертикальний передок, велетенський капот, округлий багажник, короткий передній звис і довгий задній. У «Arnage» запозичені передні фари, бампер, решітка радіатора. Деякі деталі при явній подібності донорським оригінальні. Нижня частина «Brooklands» виглядає монументально — саме такими були моделі минулого, наприклад «Bentley Continental R» — попередник новинки.

А ось верх легше. Дуже скошені стійки кузова, низька лінія даху… Особлива родзинка закладена в витонченому згині заднього крила в місці сполучення зі стійкою кузова. Кузов гігантського купе розташований на належних 20-дюймових колісних дисках імперського дизайну.

Марія, ведуча:

— А стосовно ціни?

Cristophe Georges, представник компанії Bentley:

— На цей момент ціна ще не сформована. Але, швидше за все, вона буде в категорії «Bentley Continental GT» — приблизно 280 тисяч євро, без податків.

Інтер’єр автомобілю здивує вишуканістю матеріалів та особливим шармом ручного складання. Передня панель перейшла з седана без змін: масивна, породиста, вона оздоблена дорогим деревом та найкращою шкірою. Велика кількість круглих циферблатів і щедра оздоба кращим хромом. Видозмінені двірні панелі, встановлені інші крісла, з більш спортивним профілем. При замовленні автомобіля майбутній власник обов’язково зробить його індивідуальним: кількість матеріалів та їх поєднань, яку пропонують на заводі в Крю, не піддається підрахунку.

Повністю алюмінієвий турбірований V8 об’ємом 6,75 літра має крутний момент 1050 Нм та максимальну потужність у 530 кінських сил.

Історія цього силового агрегату почалася в 1959 році, коли він вперше з’явився на лімузині «Bentley S2». За тих часів алюмінієвий двигун об’ємом 6,23 літра був справжнім одкровенням. Тоді він видавав 200 к.с. та 400 Нм.

Згодом агрегат безупинно еволюціонував. У 1969 році йому збільшили об’єм до 6,75 літра. В 1982-му з’явилася турбіна, потужність зросла до 300 к.с. У 1999 році мотор, вже споряджений проміжним охолодженням повітря та безпосереднім вприском, установили на «Arnage». А в 2002-му двигун отримав систему твін-турбо. Взагалі, заслужений ветеран успішно дожив до наших високотехнологічних днів та непогано виглядає на фоні потужних конкурентів.

Кожний «Bentley Brooklands» буде зібраний вручну. Всього таких автомобілів буде випущено 550 штук, і вони почнуть потрапляти до своїх замовників у першій половині 2008 року.

Марія, ведуча:

— Ваші побажання українцям?

Cristophe Georges, представник компанії Bentley:

— Я був уже три рази в вашій країні. Кожна поїздка приносить мені масу задоволення. В вашій країні автомобільний ринок росте з неймовірною швидкістю. Я бажаю, щоб ваші мрії збувались, ну а ми стали частинкою вашої мрії!

Комментарии закрыты