[flashvideo file=wp-content/uploads/2010/11/1autoex_geneva_06_brabus_all_14_05_07_ukr.flv image=wp-content/uploads/2010/11/g-06-brabus.jpg /]

«BRABUS»

На півночі Німеччини в маленькому шахтарському містечку Боттроп майже 30 років тому пани Бранд і Бушман заснували фірму Brabus, що зробила замах на досконалість. Підтвердженням тому, що вона успішно справляється з поставленим завданням, є те, що їх навіть можна знайти в Книзі рекордів Гіннесса.

Brabus представив у Женеві цілу серію екстремальних проектів.

Alexander Preib, Division Manager Export:

— Brabus — это тюнинговая компания, она занимается непосредственно тюнингом автомобилей «Mercedes-Benz», то есть DaimlerChrysler.
Что же такое тюнинг? Мы тюнинговая компания, которая занимается той доработкой автомобилей, которую невозможно сделать на конвейере.
В нашу программу входят диски 19-дюймовые, 20-дюймовые. И даже новые появились — 23-дюймовые, на данный момент эти диски прошли полную европейскую сертификацию.
Что касается дизайна. Это передний бампер, задний, наша титано-керамическая выхлопная система, которая дает определенный звук.

Репутація фірми в мистецтві обробки салонів бездоганна. Виняткові по розкоші і комфорту інтер’єри виконані в строгих тонах, які ні на секунду не примусять засумніватися в бездоганному смаку власника.

Що представив Brabus у Женеві в 2007 році?

Alexander Preib, Division Manager Export:

— Мы сделали новый ML, который, я надеюсь, вы сняли. Это то, что видит телезритель. Весь наружный черный пластик отличается от черного корпуса. Это увеличивает, расширяет зрительно форму автомобиля ML и придает ему агрессивность. Я надеюсь, клиентам очень понравится этот очень позитивный, резонансный продукт-новинка.

Brabus представив в Женеві 550-сильний позашляховик екстремального суперкласу з символічною назвою «Widestar».

За «скелет» «Brabus Widestar» був узятий «Mercedes ML 63 AMG», який в процесі модифікацій базового 510-сильного 6,3-літрового V8-агрегата (спортивний повітряний фільтр, новий софт для блоку управління, спортивні каталізатори і спортивна вихлопна система) придбав максимальний «заряд» в 550 кінських сил і 650 Нм максимального обертового моменту. Відрізок до 100 км/г — за 4,9 секунди, максималка — усі 275 км/г (обмежувач на 250 км/г).

Alexander Preib, Division Manager Export:

— Также новинка — наши 23-дюймовые диски, которые замечательно смотрятся на модели ML.

Максимум безпеки при 550-сильному моторі забезпечують спортивна гальмівна система з могутніми 380-міліметровими гальмівними дисками і 12-поршневими алю-супортами на передній осі, а також і жорсткіша підвіска (пневматика), яка «зрізала» дорожній просвіт максимально на 30 мм. Також важливу роль в безпеці і стабільній динаміці грають ексклюзивні 23-дюймові диски, обладнані шинами розмірності 315/25 як на передній, так і на задній осі, що по суті служить для «Brabus Widestar» міцним і стабільним «фундаментом».

— Як давно почалася співпраця Mercedes з DaimlerChrysler?

Alexander Preib, Division Manager Export:

— В этом году будет юбилей фирмы — 30 лет. И все эти 30 лет Brabus сотрудничает с DaimlerChrysler.

Звичайно ж, «Brabus Widestar» — це і показник високого класу «кравців» ательє, які одягнули його щонайповнішим ексклюзивом у вигляді Widestar-бодікіта, що складається з фронтального бампера з губою-спойлером, швелерів, розширених як передніх, так і задніх колісних арок, могутнього бампера хвостової частини з дифузором і невеликого спойлера на даху багажника.

— Тобто можна сказати, що Brabus займається всіма стадіями тюнінгу? Це зовнішній дизайн, обробка салону, ходова?!

Alexander Preib, Division Manager Export:

— Абсолютно верно. Я хочу сказать, что нашим возможностям предела нет. То есть мы делаем экстерьер, интерьер и технические изменения в автомобиле.

Для створення розкішнішої і ексклюзивної внутрішньої обстановки дизайнери запропонували обширну програму обробки салону такими високоякісними матеріалами, як мастік-кожа, алькантара, алюміній і карбон. Також тут можна відзначити сталеві накладки на пороги з логотипом Brabus, що світиться, спортивне шкіряне кермо, дорогу аудіо-анлагу і DVD-систему з 7-дюймовими LCD-моніторами.

Alexander Preib, Division Manager Export:

— Мы украшаем всё, что можно украсить, и делаем то, что невозможно сделать на конвейере, потому что на конвейере действуют допустимые нормы и экономические стандарты.
Ну и, конечно же, технический плюс — это наши моторы, наши знаменитые моторы. Несколько автомобилей, которые побили все рекорды, занесены в Книгу Гиннесса. Они официально допущены для обычных дорог, это не какие-то гоночные автомобили, которые нельзя использовать на обычных дорогах. Вот, например, стоит «Mercedes CLS», который достигает скорости 366 км/ч, при этом его мощность — 731 л.с. Это пример того, что мы делаем.

Нагадаємо, що витвори інженерів тюнінг-ательє є одними з наймогутніших автомобілів в світі.

«Rocket CLS» оснастили турбірованим двигуном «Brabus SV12 S Biturbo», який сконструйований на основі мотора «Mercedes 600». Також був збільшений об’єм двигуна (з 5,5 до 6,3 літра), були встановлені могутніші турбіни, високоефективна система охолоджування і вихлопна система з дуже низьким опором. Крім того, були значно перероблені гальмівна система і підвіска. Двигун діє в парі з модифікованим п’ятиступеневим «автоматом» і блокуванням заднього диференціала.

Alexander Preib, Division Manager Export:

— Надеюсь, вы сняли интерьер автомобиля CLS. Интерьер очень удачно решен: светло-бежевая кожа и бамбук. Это должны оценить телезрители и наши потребители тоже.

Підвіска у «Brabus Rocket» — з регульованою висотою, оснащена газовими амортизаторами. Спереду гальмівна система забезпечена керамічними дисками, ззаду — вентильованими перфорованими сталевими.

В результаті всіх перетворень потужність двигуна виросла до 730 к.с., а обертовий момент в 1320 Нм примусово обмежений на відмітці 1100 Нм. Час розгону «Rocket» до 100 км/г складає 4 секунди (що вже саме по собі відмінне досягнення), до 200 км/г — 10,5 секунди, а через 29,5 секунди машина летить вже з «формульной» швидкістю 300 км/г.

— Пару слів про колір. Весною цього року Brabus піднесе новинку або все буде традиційне?

Alexander Preib, Division Manager Export:

— Да, вы правы, традиционный цвет — это черный, но мы для своих клиентов предлагаем весь спектр цветов. Это просто наша марка: мы предпочитаем и выставляем автомобили черного цвета. Но при заказе автомобиля право клиента — выбрать цвет. Хочу подчеркнуть: в последнее время стал очень популярным (прежде он был непопулярен, но сейчас набирает обороты) белый цвет. Не знаю, из каких соображений, но это дань моде. В этом году вышел в свет новый S-класс, поэтому очень популярен белый цвет. Mercedes-Benz предлагает два белых цвета: чистый белый и перламутровый белый.

Офіційно представники компанії Brabus не повідомляють про приблизну вартість нової моделі «Brabus SV12 S Biturbo Roadster», та і не особливо цікавить вона потенційних покупців. Адже володіння наймогутнішим родстером в світі безцінне.

— Чомусь так прийнято на території країн СНД, що Brabus це щось пов’язане з Mercedes. Чи могли б ви привести яскраві приклади іншої роботи?

Alexander Preib, Division Manager Export:

— Да конечно! Дело в том, что объединение Mercedes-Benz и Chrysler произошло не так давно. После этого объединения нами было создано дочернее предприятия Startech. И именно это отдельное подразделение занимается тюнингом Chrysler, делает разработки именно для Chrysler. Но сама его направленность, в принципе, идентична работе компании Brabus, то есть это интерьер, экстерьер и технические характеристики.

Тюнінг від Startech дозволить додати зовнішності вашого автомобіля неповторний індивідуальний стиль: ефективні елементи аеродинаміки; деталі інтер’єру; литі диски, виготовлені на замовлення, а так само вихлопні системи і багато що інше.

— Ну, ми ще знаємо, що Brabus після возз’єднання Daimler з Chrysler зайнявся тюнінгом і самого Chrysler.

Alexander Preib, Division Manager Export:

— Да, конечно. Это политика Brabus — работать со всем, что производит Mercedes, в том числе и когда Mercedes с кем-то объединяется. Мы делаем полностью всю линейку, включая smart.

Тюнінгове ательє Brabus випустило обмежену серію «прокачених» smart forfour. Потужність в 72 кВт мають smart fortwo «Brabus» і smart fortwo «Brabus Xclusive», і це більше, ніж на 30 %, потужності двигуна попередника Brabus.

Трициліндровий бензиновий двигун потужністю 72 кВт з максимальним обертовим моментом 140 Нм додає цьому 780-кілограмовому двомісному автомобілю smart fortwo «Brabus» живу спритність. Спринт від нуля до 100 км/г займає менше ніж 10 секунд, а максимальна швидкість (з обмежувачем) — 155 км/г. Зовнішня частина smart fortwo «Brabus» перш за все охарактеризована колесами «Monoblock VI» з литими дисками зі сплаву, ширшою задньою колісною аркою, спортивною вихлопною системою і протитуманними фарами плюс стійкою, заниженою на 10 мм підвіскою.

— Чим відрізняється покупець вітчизняний від покупця зарубіжного?

Alexander Preib, Division Manager Export:

— Да, у отечественного покупателя есть отличия от зарубежного. Одна из особенностей отечественного покупателя — обязательность личной симпатии, продукт уже на втором месте. После общения должна появиться симпатия, потому что если симпатии нет, то нет контакта между человеком, который представляет продукт, и покупателем. Значит, сделка вряд ли состоится. Для европейского покупателя очень важна консультация насчет продукта, на втором месте — реализация: информация о том, насколько быстро этот продукт можно получить, ну, и соответственно ценовая политика.

«Brabus Xclusive» не відрізняється від моделі «Brabus» по робочих характеристиках, але оснащений додатковим устаткуванням.

Із спортивними колесами «Monoblock VI», з литими дисками зі сплаву, ширшими задніми колісними арками, спортивною вихлопною системою і заднім поріжком, проте це «Brabus Xclusive» з переднім спойлером Brabus, бічними спідницями Brabus і з забарвленими фарами.

Інтер’єр smart fortwo «Brabus Xclusive» багатий: сидіння шкіряні, з підігрівом, з рельєфною емблемою Brabus; приладова панель і двері мають шкіряні вставки. Подушки безпеки для голови / грудної клітки є стандартною опцією в цій моделі.
Обидва варіанти «Brabus» поступлять на ринок восени 2007-го. Ціни будуть оголошені у середині року.

— Ваші плани щодо України та Росії?

Alexander Preib, Division Manager Export:

— Что касается Украины, мы очень довольны продажами. На сегодняшний день покупателей-украинцев было достаточно, даже скажу, много. Я люблю работать с украинцами. Очень грамотные люди, разбирающиеся не только в тюнинге, но также и в машинах в целом. Люди, которые приходят к нам, уже обладают достаточно большой информацией о продукте: будь то фирма Brabus или серийный автомобиль. А это очень, очень радует!
Люди стали более грамотными, видимо, из-за того, что информации достаточно много и много общения прежде всего!
Что касается планов на Украине, планы у нас есть! Мы ведем переговоры внутри компании о создании представительства Brabus на территории Украины. Наши партнеры расположены по всему миру. У нас есть партнер в России, мы представлены и в Америке, и в Китае, и в Японии — примерно в 36 странах.
Планы всегда есть, планы увеличения продаж. Мы ориентируемся на будущего клиента, стараемся сделать продукт более привлекательным, интересным, таким, чтобы ждали наших новинок.

Тюнінг Mercedes-Benz в основному німецького походження, він стоїть на трьох китах: стильність, завершеність та індивідуальність.
Brabus робить автомобілі ще могутнішими, ще динамічнішими, ще комфортнішими.

— Ваші побажання українцям?

Alexander Preib, Division Manager Export:

— Украинцам я желаю, чтобы побольше было украинцев, желающих приобрести наш продукт!

Комментарии закрыты