ТОРЖЕСТВЕННОЕ ОТКРЫТИЕ

З 3-го по 6  серпня в Одесі відбувався 21-й книжковий форум «Зелена хваля». Ця щорічна масштабна подія обєднує в нашому місті видавців, книгорозповсюджувачів, письменників і читачів. Чотири дні були насичені різноманітними заходами: дискусіями, презентаціями, зустрічами з письменниками, виставками. І звісно, поціновувачив друкованого слова чекав книжковий маркет на Дерибасівській під відкритим небом. Традиційно відкрив фестиваль славетний одесит Михайло Жванецький.

 

12 СТУЛЬЕВ

В рамках 21-го книжкового фестивалю «Зелена хвиля» відбулась презентація нового видання найулюбленішого усіма роману, роману, який був міттєво поділений на цитати , роману, який перечитуєшь багаторазово – «12 стільців» Ільфа і Петрова. Нова редакція має дві глави, які не увійшли в кінцевий варіант, та ілюстрації одеського графіка Григорія Палатнікова. До речі він був автором ілюстрацій до одеської глави «Євгенія Онегіна» Пушкіна, до «Ілади» Гомера, до «Одеських оповідань» Ісаака Бабеля.

 

СЕГОДНЯ И НАВСЕГДА

Знайомство з новими виданнями, презентованинимі на Зеленій хвилі., продовжується. Сьогодні  в нашій студії — автор книги, присвяченої 70-річчю Одеського театру музичної комедіїї ім Михайла Водяного, відомий одеський журналіст, заступник редактору газети «Порто-франко» Олександр Галяс. Його книга «Сьогдня і назавжди» побачила світ незадовго до відкриття фестивалю.

Комментарии закрыты