ГРЕЧЕСКИЙ ОРКЕСТР В ОДЕССЕ

В театрі опери та балету відбувся святковий концерт солістів та музикантів муніципального філармонійного оркестру міста Амфілохія. Це один з подарунків до дня народження Одеси від грецької громади міста. Благодійна організація «Фонд Бумбураса», яка заснована підприємцем, меценатом, греком Пантелеймоном Бумбурасом, веде активну громадську, миротворчу діяльність в Україні, підтримує регіональні програми у сферах освіти, науки, спорту, культури та мистецтва. Фонд та його керівник піклується про подальше зближення дружніх народів України та Греції. На концерті були присутні мер Одеси Геннадій Труханов, представники дипломатичної місії та муніципалітету грецького міста Амфілохія.

ПРАВОСЛАВНАЯ ВЫСТАВКА

Константинополь-Стамбул-Одеса: зв’язок часів і поколінь – так називається культурологічний проект, що відкрився в музеї  Християнська Одеса при Свято-Архангело-Михайлівському жіночому монастирі. Ця акція складалася з концертної програми та виставки, яка розповідає про багатовікові духовні зв’язки Київської Русі і Візантії. Захід відбувся з благословення Митрополита одеського та Ізмаїльского Агафангела, за підтримки одеського міського голови Геннадія Труханова та обласної ради миру.

ПРЕМЬЕРА ФИЛЬМА

На Одеській кіностудії відбувся премєрний показ нового фільму Ігоря Козлова-Петровського «Ох, уж ці діди!». Ця історія, як і попередні роботи режисера, розповідає про пригоди допитливих дітей. Але цього разу дії стрічки розгортаються  коло автоперегонів «Кубок лиманів». В новій картині грають вже знайомі глядачеві юні актори та імениті одеські артисти — народні артисти України Ігор Равицький, Анатолій Дріженко та Андрій Гончар.

Комментарии закрыты