КНИГА ЄВГЕНА ГОЛУБОВСЬКОГО

У головного редактора газети «Всесвітні одеські новини», заступника редактора альманаху «Дерібасівська-Рішельєвська», журналіста, культуролога, віце-президента Всесвітньго клубу одеситів Євгена Михайловича Голубовського ювілей. 5 грубня йому виповнилося 80 років. До цієї дати вийшла перша книга Євгена Михайловича, яка має назву « Дивлячись з Великої Арнаутської». На презентації видання в літературному музеї побувала наша знімальна група.

 

67 ВИПУСК АЛЬМАНАХУ

Також в літературному музеї відбулась презентація 67-го випуску літературно-художнього альманаху Дерібасівська-Рішельєвська. В ньому кратко підбиваються підсумки 2-го Одеського міжнародного літературного фестивалю, який вже став традиційним. Публікуються нові глави краєзнавчої книжки Олега Губаря, проза иі поєзія. І, як завжди, гумор – в розділі «Ах, Одеса».

 

ЧУДО ПІВЕНЬ

В залах історико-краєзнавчого музею відкрилась виставка дитячого малюнку «Чудо Півень», присвячена символу нового року – Півню. Вихованці Одеського центру дитячої та юнацької творчості «Птах щастя»  представили на суд глядачів самих різних півників: от класичних до казкових. Ця підсумкова щорічна виставка вперше відкрилася в музеї. Діти також мали можливість ознайомитись з діючою експозицією.

Комментарии закрыты