ПРИСВЯЧЕННЯ ОДЕСЬКОМУ ДВОРУ

Одесу знають та люблять далеко за її межами. Щорічно до нашого міста приїжджають мільйони туристів. Одних приваблює чорноморське узбережжя, інших незвичайна архітектура, в якій змішані різні стилі  та напрямки. Тим не менш, кожний відвідувач Одеси знає, що її душа та колорит — в старовинних двориках. Вони , нажаль, поступово зникають. Але існують люди, які прагнуть їх зберегти в пам’яті поколінь. Один з них – відомий фотохудожник Сергій Гевелюк. У Всесвітньому клубі одеситів відбулась презентація його альбому та відкрилась фотовиставка «Присвячення одеському двору».

МОЄ МІСТО

 

В лекторії Одеського художнього музею відбулась творча зустріч зі знавцем нашого міста, архітектором Олександром Дорошенко. Професор Дорошенко презентував публіці свою книгу «Мой город».  Це поема про місто, до якого автор ставиться трепетно і пристрасно. Це гімн людям, які його побудували та дбайливо ставляться до нього.  

 

ДІТИ МАЛЮЮТЬ ОПОВІДАННЯ БАБЕЛЯ

 

У виставковій залі Одеського історико-краєзнавчого музею відкрилася виставка дитячого малюнка «Мені це розповів Ісаак Еммануїлович…».Автори представлених робіт — учні арт-студії Клавдії Боголюбовой. Студійці проілюстрували «Одеські розповіді» Ісаака Бабеля, які педагог читала їм уголос під час занять.

Комментарии закрыты