Друга гастроль Давида Бурлюка

Друга Художник, один із засновників футуризму, лідер літературно-художнього авангарду початку 20 століття, учитель Володимира Маяковського та видавець Веліміра Хлєбнікова — Давід Давідович Бурлюк тісно повязаний з Одесою. Він тут навчався в художньому училищі  , приймав активну участь у виставках «Товариства південно-руських художників.  Останній раз він був в Одесі в січні 1914 року. Другу гастроль в 21 столітті великому Бурлюку організувли відомі колекціонери Євген Деменок та Леонід Волошун в музеї сучасного мистецтва Одеси.

Odessa//Batumi Photo Days . Відкриття

В Музеї сучасного мистецтва Одеси втретє відкрився пятиденний міжнародний фотофестиваль Odessa//Batumi Photo Days. Понад 100 гостей з різних куточків планети приїхали до нашого міста, щоб поділитися своїми досягненнями, навчатися на лекціях і майстер-класах. Головну експозицію фестивалю  готував куратор з Сінгапуру Кевін Лі і назвав її «В очікуванні літа». Наша знімальна група вже познайомилась з мистецтвом учасників виставки.

 

Маестро Сергій Терентьєв

Вже шостий рік поспіль за рішенням ЮНЕСКО 30 квітня по всьому світові відзначаэться Міжнародний день джазу. Одеса не стоїть осторонь і в святкуванні , і у відношенні до цього музичного напрямку. Багато представників одеської музичної школи прославляють наше місто далеко за його межами та країни взагалі. Сьогодні ми прийшли в гості до видатного майстра класичної та джазової фортепіанної школи Одеси, заслуженого артиста України Сергія Терентьєва. Нажаль сьогодні після складних операцій та ампутації ноги маестро  не виходить на сцену, але ми сподіваємось, що за допомогою небайдужих до долі музиканта одеситів, буде зібрана необхідна сума на протез.

 

Ліплення свищиків

Одеський обласний центр української культури за підтримки Управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської облдержадміністрації вже 11-й рік поспіль проводить присудження Премії імені Ростислава Палецького, основоположника південного стилю українського декоративно-ужиткового розпису, творця нового напрямку національного живопису, троїцької станкової графіки, заслуженого майстра народної творчості. Ця Премія щороку присуджується  майстрам та пропагандистам народного мистецтва Одещини за роботи, що виділяються автентичністю та високою професійною майстерністю, згідно з номінаціями. Ми познайомись з одним з лауреатів Сергієм Пташенчуком та побували на майстер-класу з ліплення свищиків.

Комментарии закрыты