ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ МУЗЕЯ

 Одеський художній музей 13 листопада запросив гостей на своє 118-ліття. Увазі присутніх була запропонована презентація «Вісника Одеського художнього музею» №3, присвяченого творчості славетного художника Івана Костянтиновича Айвазовського, а також подарунки митців музею. Розповідь про святкову подію — далі у сюжеті.

НОВАЯ РЕАЛЬНОСТЬ ХИМОЧКИ

«Життя — то поезія. Вона йде не з голови, a з серця»-  з такого лозунгу відкрилася 15 листопада виставка картин талановитого українського художника Василя Химочки в Одеському художньому музеї. Виставка  «Нова реальність» присвячена пам’яті  художника. І криє в собі глибокий зміст, вищу концентрацію смислів. В полотнах діє ніби додаткова матриця. Про вклад Василя Химочки в українське мистецтво поговоримо з куратором виставки, заслуженим художником України Сергієм Савченком.

ИСЧЕЗНУВШИЙ МИР

Чеський Центр та Музей сучасного мистецтва Одеси представили збірку унікальних фотографій з фондів празької Словянської бібліотеки. Знімки зроблені на початку 20 років 20 століття, коли частина сучасної Закарпатської області входила до складу Чехословаччини. Автор знімків – фотограф-любитель та чеський перекладач української літератури Рудольф Гулька. На відкритті вернісажу побувала наша знімальна група.

Комментарии закрыты