НОВІ ЕКСПОНАТИ

 Популярна одеська пам’ятка – «Музей-квартира Утьосова поповнилась новими цікавими експонатами. В присутності перших осіб міста та області колекціонер Едуард Амчиславський передав музею унікальні матеріали, що стосуються життя та творчості  легендарного одесита, чий талант підкорив весь світ, якого люблять і пам’ятають далеко за межами рідного міста, Леоніда Утесова .

СОЛОМІЯ КРУШЕЛЬНИЦЬКА В ОДЕСІ

В літературному музеї відкрилась виставка матеріалів з фондінової колекції Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові до 120-річчя виступів оперної співачки в Одесі. В експозиції, яка має назву «На вершині світової слави» представлені документальні памятки, що розповідають про українську примадонну. Це фотографії з особистого архиву співачки, афіши та програми її виступів у різних країнах світу. На відкритті виставки був продемонстрований документальний фільм а також у виконанні солістів одеського оперного театру прозвучали фрагменти опер, в яких свого часу блискуче співала Соломія Крушельницька,.

ПРОЕКТИ ПРО МОДУ

10 років тому на фешннебосхилі Одеси зявилось нове імя – Інна Гузенко. З її легкої руки в місті відбувалися фестивалі стилістів, візажистів та креативних людей, конкурси, модні вечірки. На телебаченні з успіхом крутилося декілька проектів, які безумовно, тим чи іншим чином стосувалися фешніндустрії. Зустрічі з зірками шоубіза та відомими кутюрье давали можливість одеським модницям насолоджуватися історіями про моду та стиль. Зараз Інна Гузенко та її командна спеціалілується виключно на дитячій творчості. Про успіхи та підводне каміння цього напрямку діяльності Інна розповіла нашій програмі.

Комментарии закрыты