КНИГА ГАРИКА ГОЛУБЕНКО

До 70-річчя від дня народження письменника та драматурга, який все своє життя зберігав та продовжував одеські культурні традиції, який відтворив образ Одеси, як сонячного Рудого міста, — Георгія Голубенка видана книга його творів «Одеський Декамерон». Збірник побачив світ завдяки людям щиро люблячим наше дивне місто, людям, які підтримують та приумножують його культурне та історичне надбання. Треба зазначити, що суттєвий внесок в появу книги зробив  особисто одеський міський голова Геннадій Труханів. А відомий художник Михайло Рева проілюстрував нове видання. Ці графічні твори і ті, що не увійшли до книги, об’єднані в експозицію, яка відкрилась в галереї Инвог.

ОДЕССИТЫ НА ДОНБАСЕ

«Одесити на Донбасі» — так називається документальний фільм, який був презентований в Одесі. Це реальні історії наших земляків, які залишивши буденне життя, улюблену справу пішли захищати мир на Сході країни. Дехто з них повернувся додому, дехто віддав конфлікту на Донбасі своє здоров’я, своє життя. Разом з курсантами одеських военно-морських учбових закладів на прем’єрному показі побували наші кореспонденти.

 ПРИВЕТ ИЗ ОДЕССЫ

В Золотій залі літературного музею був презентований альбом «Привіт з Одеси». Це історія нашого міста в листівках. Вона видана в Харкові на основі архівних матеріалів одеських краєзнавців Олега Губаря та Михайла Пойзнера.  Альбом дає можливість читачу познайомитись з історією Одеси від її заснування до наших часів.

СЪЕМКИ ПРОДОЛЖАЮТСЯ

Одеський режисер Ігор Козлов – Петровський знімає історичну повнометражну картину с детективним сюжетом «Тайна старого хронометра». Стрічка розповідає про вченого та винахідника, який за декілька років до братів Люмьєр створив унікальний апарат для проекції «рухомих картинок». Одеський інженер Йосип Тимченко був фактично одним з першовідкривачів кінематографу. Стрічка присвячена століттю Одеської кіностудії , яке буде відзначатися в 2019 році. На знімальному майданчику побували наші кореспонденти, які до речі, були долучені до самогО процесу.

 

Комментарии закрыты