ОПЕРА «НАБУККО». УЖЕ СКОРО

«Набукко» — третя опера Джузеппе Верді, і саме вона принесла йому славу. Цього року виповнюється 175 років з тих пір, як вона була вперше поставлена в театрі ЛаСкала. І саме цього року, в листопаді Одеський оперний театр у співпраці з Львівською оперою покаже відоме творіння італійського композитора. Про нову постановку поговоримо з її режисером, генеральним директором Львівської національної опери, екс-міністром культури України  Василем Вовкуном. Він завітав до нас у гості.

 

ГРЕК ЗОРБА В ОДЕССКОЙ ОПЕРЕ

З нагоди Національного свята Греції «Дня Охі», який відзначається 28 жовтня, в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбувся показ балету Національної опери України «Грек Зорба». Показ по безкоштовним квіткам в Одесі був організований за підтримки Благодійної організації «Фонд Бумбураса», яка постійно приймає активну участь в культурному житті нашого міста.

 

ПОЛЕТ В РИТМЕ ТАНГО

Зустрічі та прощання, радості та печалі, біль та пристрасть… всі ці миттєвості життя розкриваються через пластику і танець в залі очікування аеропорту.  «Політ в ритмі танго» — нова музино-пластична вистава в постановці Тетяни Борисової. На прем’єрі в одеському академічному музично-драматичному театрі імені Василя Василька побувала наша знімальна группа.

 

НОВЫЙ ФИЛЬМ

А ось одеський режисер Ігор Козлов – Петровський почав знімати нове кіно. Історична картина с детективним сюжетом розповідає про вченого та винахідника, який за декілька років до братів Люмьєр створив унікальний апарат для проекції «рухомих картинок». Одеський інженер Йосип Тимченко був фактично одним з першовідкривачів кінематографу. Стрічка присвячена століттю Одеської кіностудії , яке буде відзначатися в 2019 році.

Комментарии закрыты