УКРАЇНСЬКА КНИГА НА ОДЕЩИНІ

В приміщенні Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України відбулась прес-конференція, присвячена 18-й Всеукраїнській виставці-форуму «Українська книга на Одещині». В цьому році протягом трьох днів з 9 по 11 червня  в різних бібліотеках міста пройдуть презентації нових видань, зустрічи з письменниками, автограф-сесії, дискусії. Що ще нового чекає учасників книжкового форуму, розповіли журналістам організатори цього масштабного заходу.

 

ІНЖЕНЕР, ЯКИЙ СКЛАДАЄ КАЗКИ

11 травня у приміщенні спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №93 відбулась презентація двох книжок Сергія Лоскота, написаних рельєфно-крапковим шрифтом Брайля. Якщо книга «Великі собаки бояться маленьких дівчат» вже встигла завоювати світ і потрапити до топ-10 книг за рейтингом ВВС, то «Сім казок закрученого хвостика» була написана спеціально для дітей із проблемами зору, яким і була подарована громадською організацією «Сучасний погляд».

 

ФЕСТИВАЛЬ ФОТОКЛУБІВ

Фотографія обєднує людей різних професій і віку в пошуку самореалізаціі та самовираженняЗавдяки постійно зростаючому інтересу до цього виду творчості зявляються нові фотоклуби, які обєднують однодумців. Міська художня галерея у Воронцовському дворці представляє вернісаж 11-го Фестивалю фотоклубів України. На фестивалі мирно співіснують документальна і художня фотографія, нагадуючи нам, що світ дуже різноманітний. Різні жанри, стилі, форми утворюють сучасну картину світу очима українсих фотомитців.

Комментарии закрыты