НОВИЙ БАЛЕТ

18, 19 та  26 лютого Одеський оперний театр представляє першу прем’єрну виставу 2017 року — сучасний балет в двох діях»Долі». Це авторський проект театру, в якому творча група відкриває новий жанр у сфері балетного мистецтва — документальний балет. Про те, як народилася ідея постановки, і як вона втілювалась на сцені, журналістам розповіли на брифінгу.

 ШЛЯГЕР РОКУ

Один з тих небагатьох митців, в якому щасливо переплелися дар композитора з даром співака, народний артист України Микола Свидюк зібрав на сцені одеської філармонії кращих сучасних виконавців. Лунали відомі українські пісні та пісні, написані Миколою Свидюком. Святковий концерт «Шлягер року» був присвячений ювілею митця.

 

ПРИСВЯЧЕННЯ ГАННІ ГЕРМАН

   Кожна пісня Ганни Герман була виконана серцем. Її пісні пережили час, а ангельський голос продовжує підкорювати серця вже сучасних слухачів. Її ім’я давно стало легендою, її записи розійшлися по всьому світу, але саме на просторах колишнього Радянського Союзу ім’я та голос цієї співачки  стали рідними для мільйонів людей. «Эхо любви», «Надежда», «Когда цвели сады», «А он мне нравится — ці і багато інших пісень складають золотий фонд нашої музичної культури. До дня народження Ганни Герман ми запросили до студіїї одеську співачку та композитора Владіславу Вдовиченко, яка виконує пісні з репертуару улюбленої багатьма співачки.

1 комментарий

  • Светлана 4 лет назад

    Очень понравилась программа Одесского телевидения! Особенно интересно было слушать замечательную певицу и композитора, Владиславу Вдовиченко! Интересная у неё биография, так тесно связанная с творчеством польской певицы Анны Герман! Очень многое связывает Владиславу с Анной Герман, но самое главное, это её голос!!! Тембр голоса настолько похож на голос Герман, что не видя исполнительницы, думаешь, да ведь это поёт сама Анна Герман! Анна Герман жива! Не смотря на то, что мы знаем, Анны нет в живых, мы слышим её чарующий голос! Это чудо! Одесситка Владислава Вдовиченко, продолжает творчество Анны Герман! Хочу сказать Владиславе Вдовиченко Огромное спасибо за её голос, за верность песням Анны Герман! Творческих удач Вам, дорогая Владислава Вдовиченко!

Комментарии закрыты