РІЗДВЯНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

Вже стало доброю традицією проводити в Одеському театрі опери та балеиу різдвяний фестиваль. В 2017-му році з 8 по 15 січня цей яскрівий музичний форум представить як завжди ексклюзивну програму. Цого разу на сцені оперного театру виступить всесвітньо відомий співак Юрій Міненко, народна артистка України Ніна Матвієнко, а також  провідні солісти театру. І звичайно, яке Різдво без  «Лускунчика». Деталі святкової програми -далі в сюжеті.

НАГОРОДЖЕННЯ СКРИПАЛІВ

25 грудня в готелі Моцарт відбулась церемонія нагородження лауреатів першого Одеського регіонального конкурсу скрипалів. Цей конкурс проводився за підтримки департаменту культури та туризму міськради  шляхом відбору виконавців по відеозаписах. Цього разу в конкурсі взяли участь 17 скрипалів з 9 музичних шкіл нашого міста та області.

ЦИКЛ ЛЕКЦІЙ

В Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського до сторіччя Української революції в Одесі було презентовано цикл лекцій  від провідних науковців-істориків нашого міста. Перша лекція авторства професора Тараса Гончарука присвячена темі визначення віку Одеси. Лекцію прослухали наші кореспонденти.

ФЕСТИВАЛЬ ПРЯНИКІВ

Напередодні новорічних та різдвяних свят одеська міська рада за ініциативою мера Генадія Труханова подарувала маленьким одеситам та ії батькам дивовижну можливість самостійно прикрасити  святковий пряник. На Приморському бульварі відбулося урочистосте відкриття фестивалю пряників. В теплому павільоні співробітники та студенти Одеської національної академії харчових технологій провели для діточок майстер-класи. Від тепер кожного дня 8 січня всі бажаючи можуть долучитися до цьієїї смачної творчостї.

Комментарии закрыты