ВІДБУДОВА СОБОРУ
В Одеській національній науковій бібліотеці відбулась презентація науково-популярного видання «Відбудова Одеського кафедрального Спасо-преображенського собору за участі автора, архитектора Володимира Мещерякова та його колег. Книга висвітлює двадцятирічну плідну роботу, пов’язану з відбудовою головного храму Одеси і всього Північного Причорномор’я. Ми продовжимо тему відбудови Одеського кафедрального Спасо-преображенського собору та зберігання памяток культурно-історичної спадщини нашого міста з архитектором , кандидатом архитектури, доцентом, лауреатом Державної премії Українив галузі архитектури 2010 року за відтворення собору Володимиром Мещеряковим – він прийшов до нас у студію..
РЕТРО-ВИСТАВКА ГРАМПЛАТІВОК
Колекцію із понад ста різних грамплатівок, виготовлених в Одесі у 50-ті роки, вдалося зібрати музею звуку. Унікальну ретро-виставку показали відвідувачам у день 5-річного ювілею музею. Організатори розповідають — одразу після війни до Одеси було завезено величезну кількість патефонів, для яких, відповідно, треба були платівки. Виробництво найбільш рентабельних, — естрадних, випало саме на наше місто. Сьогодні ж засновники музею працюють над тим аби зібрати якомога більшу кількість раритетних платівок та показати їх одеситам. Загалом, у колекції музею — більше трьох тисяч експонатів. Це музичні платівки, грамофони, мікрофони, інші раритетні предмети, які використовувалися для прослуховування музики з 1889 по 2000 рік
ПИСАНКАРСТВО ТА ВИШИТІ РУШНИКИ
В музеї «Степова Україна» відкрилась виставка робіт народного майстра Луганщини Леоніди Ткаченко. В експозиції представлені українські писанки та вишиті рушники. Ці предмети з давніх давен були символами Батьківщини, сили, оберегами на нашій землі. Наша знімальна група побувала на відкритті виставки.