ODESSA CLASSICS

У прес-центрі Одесит юа відбулась прес-конференція ІІІ Міжнародного музичного фестивалю  ODESSA CLASSICS, який проходитиме з 7 до 13 червня. Засновник і президент  ODESSA CLASSICS, Народний артист України, піаніст Олексій Ботвінов, представив музичну програму, оголосив основних учасників – артистів та музикантів, які входять у топ-10 найкращих виконавців світової академічної сцени

ДАВИД БУРЛЮК В ОДЕСІ

Культурна громадскість Одеси добре знайома з ім’ям  мистецтвознавця Володимира Островського, чиї лекції користуються великим попитом у людей, котрі хочуть дізнатися більше про образотворче мистецтво та його персоналій. Недавно Володимир Іванович провів лекцію в музеї сучасного мистецтва Одеси. Вона була присвячена одному з яскравих, надзвичайних персонажів історії культури 20 століття -футуристу Давиду Бурлюку. Ми запросили Володимира Островського до студії Культурної палітри, щоб дізнатися про цікаві подробиці перебування Бурлюка в Одесі та виступах футуристів.

 

НОВИЙ ПРОЕКТ ДЛЯ ДІТЕЙ

Одеська опера готує новий цикл пізнавально-розважальних  програм для юних глядачів “Одеська опера дітям». Відкрив проект 25 березня перший концерт –вистава «Подорож до оркестру».   Ведучі проекту – музикознавець Людмила Сергійчук та маленька дівчинка Аліса супроводжували глядачів — дітей та їх батьків-до чудового та загадкового світу музики. Пропонуємо невеличкий репортаж з репетиції.

Комментарии закрыты