НАГОГОДЖУЄ МИХАЙЛО ЖВАНЕЦЬКИЙ

На початку року Всесвітній клуб одеситів підбив підсумки культурного життя нашего міста за 2016-й та обрав найкращу подію за версією членів клубу. А також була названа людина року, яка зробила вагомий внесок в розвиток культури нашого міста.  Лауреатами конкурсу « Людина та подія» року за рішенням журі стали великий одеський джазовий музикант Юрій Кузнєцов та  2 –й міжнародний фестиваль «Золоті скрипки Одеси. Батьки та  діти».   Лауреатів особисто нагородив президент всесвітного клубу одеситів Михайло Жванецький.

 

КОНЦЕРТ ТЕНОРА ВОЛОДИМИРА ГРИШКА

27 березня в російському театрі в рамках всеукраїнського туру « Ти-моя мелодія» відбудеться концерт всесвітньовідомого тенора Володимира Гришка, присвячений  30 –річчю творчої діяльності артиста. Великий маестро представить унікальний концерт на БІС – памяті легендарного Мусліма Магомаєва. Як буде складатися програма, визнаний метр світової оперної сцени розповів глядачам Культурної палітри.

 

ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Рішення про встановлення даного свята було прийнято в зв’язку з тим, що поезія може допомогти людині розгадати найскладніші питання. Вона формує громадську думку і в той же час передає внутрішні переживання як самого автора, так і читачів. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО. В Одесі до свята відбулось декілька заходів. На вечорі поезіі в літмузеї побувала наша знімальна група.

Комментарии закрыты