ОТВАЖНЫЕ: НАШИ ГЕРОИ

 9 серпня в Одеському історико-краєзнавчому музеї пройшло відкриття виставки — «Відважні: Наші герої», яку презентував Інститут Національної Пам’яті України і Національний музей революції гідності. Експозиція присвячена 100-річчю української революції і ставить, можливо, найбільш важливі для сучасності питання: «Ким же є справжній герой?» і «Яким саме його побачать нащадки?» Відповідь на ці питання шукали мої колеги, які побували на відкритті виставки і змогли поспілкуватись з її учасниками.

 

СВЕТ НАДЕЖДЫ

В міській художній галереї, що розташована в Свято-Архангело-Михайлівському жіночому монастирі, урочисто відкрилась виставка робіт дітей-пациєнтів відділення онкогематології Одеської дитячої клінічної лікарні. Виставка «Світло надії» проходить по благословенню Високопреосвященішого митрополита Одеського та Ізмаільського Агафангела, за підтримки обласної ради миру та одеського міського голови Геннадія Труханова.

 

 ЛЮБОВЬ К ЖИЗНИ В КРАСКАХ

В музеї особистих колекцій імені Блещунова відкрилась перша персональна виставка живопису Ірини Кобелянської «Любовь до життя в фарбах». Цю експозицію автор присвятила своєму учителеві Степану Давтяну. У виставковій залі представлені натюрморти, в яких відчувається подих вірменської культури.

Комментарии закрыты