ЗВУКИ КЛАСИКИ

З 7-го по 13 червня в нашому місті відбулась найбільша подія в області класичної музики – 3-й фестиваль Одеса Класікс. Ініціатор та президент фестивалю, відомий одеський піаніст Олексій Ботвінов за підтримки міської влади та партнерів підготував дійсно унікальну програму. Протягом тижня меломанів чекали щоденні концерти, виставки, лекції, творчі зустрічі. На концерті-закритті фестивалю  на сцені Одеської опери виступив легендарний скрипаль Вадим Репін у супроводі Бельгійського камерного оркестру під керівництвом Майкла Гуттмана.

МУЗКОМЕДІЇ-70!

 15 червня виповнилося 70 років з моменту першого театрального сезону трупи, яка заснувала Одеський театр музичної комедії імені Михайла Водяного. За цей час театр порадував глядачів такими легендарними постановками як «Летюча миша», «Сільва», «Весела вдова», «Бал у Савойї», «Біла акація». Театральні постановки тут незмінно збирають аншлаги протягом багатьох років і радують глядачів оновленим репертуаром. Увечері 15 червня Одеська оперета зустріла гостей блискучим капусником.

4 ВЕРНІСАЖІ

В Музеї сучасного мистецтва Одеси відбулися одразу чотири вернісажі. Персональна ювілейна виставка відомого одеського художника Євгена Рахманіна «В передчутті великого вибуху». Проекти молодих одеситів Катерини Репи «Чекін» і Франсуази Оз та Богдана Перевертуна  Body&Soul . А також гості з Києва та їх «Теорія всього».

НЕЗНАЙОМКА АНДРІЯ ЛЕТНЬОВА

В галереї «Кокон-арт» відкрилась виставка живопису одеського художника Андрія Летньова. «Незнайомка» — таку назву має проект, над яким майстер працював півроку. В експозиції представлені три серії: флористична, портретна і жанрова. Всього  34 яскравих полотен великого розміру. Автор вільно відчуває себе у грі модифікацій простору та часу і цим заворожує та притягує увагу глядача. Чудові, інколи неочикувані розчинення на холсті вже бачили наші кореспонденти

Комментарии закрыты