НОВОСТИ ГАЛЕРЕИ

Традиції художньої освіти в Одесі беруть початок ще в 19 столітті. З моменту відкриття в нашому місті школи витончених мистецтв, образотворче мистецтво займає особливе положення в культурній палітрі нашого міста. 14 вересня в Міській художній галереї відкрилася виставка студентських робіт майстерні графіки  кафедри Образотворчого мистецтва архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва   та архітектури. Виставка присвячена 10-літтю заснування спеціальності «Образотворче мистецтво». Експозиція складається з дипломних робіт студентів кафедри, починаючи з року створення спеціальності до наших днів. До нашої студіїї завітала директор галереї Надія Фомічьова.

УЧИМ УКРАИНСКИЙ

«Одеса україномовна» — проект, який стартував в листопаді минулого року, і має на меті популяризацію української мови та культури в Одесі. Вже майже рік в бібліотеці ім. Грушевського проходять безкоштовні академічні та неформальні курси української мови, лекторій, кіноперегляди, а також рубрика «Сучасна українська література в персоналіях». Кожен обирає для себе, що саме йому цікаво, але близько 15-18 людей відвідують курси постійно. А цієї осені організатори представили оновлений проект «Одеса україномовна»», до якого наразі входять дитячі курси української мови, які проводяться в бібліотеці ім. Катаєва, та розмовний клуб «Українські теревеньки».

СРЕДНЕВЕКОВАЯ КУЛЬТУРА

Четвертий Одеський міжнародний фестиваль середньовічної культури Порохова вежа проходив в нашому місті. Лицарські бої, кухня 14го століття, інструментальна музика та ремісники не лише з України, а й з інших країн. Про подробиці початку фестивалю — далі в сюжеті

Комментарии закрыты