НОВЫЕ УКРАШЕНИЯ ОДЕССЫ

Слон, тюлень, шилоклюв, баклан, морячок з папугою… Від тепер ці яскраві настінні малюнки прикрашатимуть будинки Одеси. Стінописи намальовані відомими закордонними художниками-муралістами, які до цього працювали в Києві. В рамках проекту «Одессаріум вони створили в цілому сім муралів на екологічні і соціальні теми.   Ідея прикрашати таким чином місто і розробити новий туристичний маршрут була підтримана міською владою. Мер Одеси Геннадій Труханов оцінив велику працю майстрів настінного живопису, особисто поспілкувавшись з художницею, яка закінчувала мурал на вулиці Сегедцькій,5.

 170-Й ЮБИЛЕЙНЫЙ КОЦЕРТНЫЙ СЕЗОН

Одеська обласна філармонія займає гідне місце серед найзначніших концертних організацій України. Щорік вона знайомить своїх слухачів з творами світової музичної культури, з яскравими творіннями сучасної української і зарубіжної музичної сцени. Заснована філармонія  була в 1931 році.  На початку жовтня відкрився вже 170-й ювілейний концертний сезон. Що очікує шанувальників музики запитаємо у директора одеської філармонії Галини Зіцер.

«ТАК ДА СВЕТИТ СВЕТ ТВОЙ ПРЕД ЛЮДЬМИ»

13 жовтня, напередодні свята Покрива Пресвятої Богородиці і вшановування Покровительки нашого краю чудотворної Касперовськой ікони Божої Матері в міській художній галереї, що розташована в Свято-Архангело-Михайлівському жіночому монастирі, урочисто відкрилась виставка  «ТАК ДА СВЕТИТ СВЕТ ТВОЙ ПРЕД ЛЮДЬМИ». Вона присвячена 25-річчу перебування на кафедрі Високопреосвященішого митрополита Одеського та Ізмаільського Агафангела та відображує величезний масштаб архіпастирської діяльності  за чверть століття його перебування на Одеській кафедрі.

Комментарии закрыты